Onemocnění vnitřních orgánů u dospělých – Východní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Chirend s.r.o.

Jihoslovanská 465, Vrchlabí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Chirurgická ambulance Chirend s.r.o. - chirurgie všeobecná, chirurgie úrazová, plastická, traumatologie a endoskopie ve městě Vrchlabí. Více informací, telefonní číslo a otevírací dobu naleznete na internetových stránkách. Obraťte se na nás!

2Firma DOLEJŠÍ - AUTOTRAKČNÍ LEHÁTKA s.r.o.

Dolní Libchavy 205, Libchavy Bezdlužná Ověřená

Autotrakční lehátka MEDIC vyrábí firma Dolejší již od roku 1991. Bylo vyvinuto pro preventivní a léčebné využití při bolestech a onemocnění zad, páteře a pohybového systému. Trvalé jednostranné zatížení, ať už v poloze v sedě nebo ve stoje, tak typické pro náš současný život, vede postupně k…

3Chirurgie Vrchlabí s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Krkonošská 44, Vrchlabí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz chirurgické ordinace. Smlouvy se zdravotními pojištovnami: 111, 201, 205, 207, 209 a 211. K ošetření není třeba doporučení jiného lékaře.

4Oblastní charita Červený Kostelec - DOMOV SV. JOSEFA6 poboček

Žireč 1, Žireč Bezdlužná

Roztroušená skleróza je jedním z nejčastějších onemocnění centrálního nervového systému. Právě lidem, které zasáhla tato nevyléčitelná nemoc, pomáhá Domov, již od svého vzniku v roce 2001, žít spokojený a smysluplný život.

5Oblastní charita Červený Kostelec6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
5. května 1170, Červený Kostelec Bezdlužná

Zajištění pomoci terminálně nemocným pacientům s převážně onkologickým onemocněním a jejich rodinám s ohledem na kvalitu života nemocného.

6Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk

3.5
★★★★★
★★★★★
(20)
Za Kopečkem 353, Žamberk Bezdlužná

Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk (dále jen OLÚ) vznikl jako příspěvková organizace Pardubického kraje podle ust. § 35, odst. 2, písmn. k) zákona č. 129/200 Sb., o krajích (krajské zřízení), ve znění pozdějších předpisů a podle ust. § 27, odst. 2, zákona č. 250 /2000 Sb., o rozpočtových…

7Charita Svitavy1 pobočka

je nestátní nezisková organizace, která podporuje seniory, osoby se zdravotním postižením a s chronickým onemocněním starší 19 let věku v plnohodnotném způsobu života.

8CEDR Pardubice, o.p.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Jana Palacha 324, Pardubice

Posláním organizace je poskytování sociálních služeb v oblasti pracovní rehabilitace duševně nemocných lidí. Jsme chráněná dílna. Provozujeme keramickou dílnu, rukodělnou dílnu, šicí dílnu, truhlářskou dílnu, tkaní a kompletaci obuvi.

9Hospic Anežky České6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
5. května 1170, Červený Kostelec Bezdlužná

Základním posláním Hospice Anežky České je péče o těžce nemocné.

10Domov u fontány

4.7
★★★★★
★★★★★
(68)
Libušina 1060, Přelouč Bezdlužná

Domov u fontány je příspěvkovou organizací Pardubického kraje, která poskytuje péči seniorům již přes padesát let. Potřebnou péči u nás naleznou senioři (sociální služba Domov pro seniory), dále osoby s onemocněním demence, specializujeme se zejména na Alzheimerovu chorobu (sociální služba Domov se…


Firmy v dalších lokalitách


Onemocnění vnitřních orgánů u dospělých v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Onemocnění vnitřních orgánů u dospělých najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.