Odvoz starého nábytku – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je místem, kde mnoho lidí hledá služby odvozu starého nábytku. Tato služba je velmi důležitá pro ty, kteří se chtějí zbavit starých kusů nábytku, které už jim neslouží.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Nabízíme stavební a zednické práce, montáže sádrokartonů, rekonstrukce střech, zemní a výkopové práce. Poskytujeme správu nemovitostí a práce z montážní plošiny.

Poslat poptávku bedozstavby.cz 603 512 500

Nabízíme stěhování a vyklízení nemovitostí. Zajistíme odvoz odpadu, stěhování bez dopravy, kdy přemístíme nábytek z patra do patra a připravíme nemovitost k prodeji. Provozujeme autodopravu.

Poslat poptávku stehovani-habiger.cz 777 908 664

Nabízíme vám vyklízení pozůstalostí, bytů, domů, půdy i sklepů. Kromě vyklízení provádíme také stěhování po celé České republice. Součástí našich služeb je odvoz odpadu, nábytku, elektrospotřebičů či starého železa. V neposlední řadě se věnujeme úklidu zahrad a autodopravě.

Poslat poptávku vyklizeni-hk.cz 777 922 223

Nabízíme kompletní služby v oboru vyklízení domů, bytů, pozůstalostí, sklepů, kanceláří, skladů a zahrad. Odvoz starého nábytku a odpadu, doprava a montáž nového nábytku, kuchyňských spotřebičů. Dále nabízíme údržbu zeleně, úpravy zahrad, kácení stromů apod. Zabýváme se truhlářskými pracemi. Výroba…

Poslat poptávku vyklizeni-v-hradci-kralove.cz 734 126 544

Nabízíme služby vnitrostátní autodopravy. Realizujeme odvoz odpadu a suti či likvidaci odpadu. V této oblasti realizujeme odvoz a následnou likvidaci odpadů na smluvních skládkách nebo překladištích odpadů. Likvidujeme odpady pouze kategorie O - sutě, betony, domovní odpad, nábytek, plasty, izolace…

Poslat poptávku 723 898 330

RUBÍNOVÁ KATEŘINA-MOZAIKA A DEKORACE OD SRDCE, se sídlem Lubník 223, 561 64, Jablonné nad Orlicí, v okrese Ústí nad Orlicí a v kraji Pardubický kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

Poslat poptávku fler.cz 724 702 495

Profesionální vyklízení jakýchkoliv prostorů, bytů, rodinných domů, půd, sklepů, likvidace pozůstalostí, zahrad, bytových i nebytových prostor, kanceláří, knihoven či prodejen. Odvoz veškerého odpadu, nábytku, dřeva, elektroniky, spotřebičů, suti.

Poslat poptávku vyklizeni-stransky.cz 733 604 339

Odvoz starého nábytku v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Odvoz starého nábytku je však často složitý a náročný proces, který vyžaduje zkušenosti a odborné znalosti.

Proto je důležité najít spolehlivou firmu, která se specializuje na odvoz starého nábytku v oblasti Východní Čechy. Tato firma by měla mít dostatečné zkušenosti a vybavení pro rychlé a efektivní odvoz nábytku. Díky tomu se klienti mohou spolehnout na to, že jejich starý nábytek bude odvezen bezpečně a bez problémů.

Kromě toho by měla být firma schopna nabídnout konkurenceschopné ceny za své služby. To znamená, že klienti by neměli platit příliš mnoho za odvoz svého starého nábytku. Spolehlivá firma by měla být schopna nabídnout transparentní ceny a žádné skryté poplatky.

V oblasti Východní Čechy je mnoho firem, které nabízejí služby odvozu starého nábytku. Proto je důležité vybrat si tu správnou firmu, která splní všechny požadavky klienta. S dobrým výběrem firmy mohou klienti získat kvalitní služby za rozumnou cenu a zbavit se svého starého nábytku bez stresu a problémů.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.