Odvoz starého nábytku – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je místem, kde mnoho lidí hledá služby odvozu starého nábytku. Tato služba je velmi důležitá pro ty, kteří se chtějí zbavit starých kusů nábytku, které už jim neslouží.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Bedoz - Martin Dolanský

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dřevěnice 21, Dřevěnice Bezdlužná Ověřená

Nabízíme stavební a zednické práce, montáže sádrokartonů, rekonstrukce střech, zemní a výkopové práce. Poskytujeme správu nemovitostí a práce z montážní plošiny.

2Martin Habiger

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
U Javorky 1728, Česká Třebová Bezdlužná Ověřená

Nabízíme stěhování a vyklízení nemovitostí. Zajistíme odvoz odpadu, stěhování bez dopravy, kdy přemístíme nábytek z patra do patra a připravíme nemovitost k prodeji. Provozujeme autodopravu.

3Pavlik Roman - VYKLÍZENÍ A STĚHOVÁNÍ HRADEC KRÁLOVÉ

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
U Cihelny 453, Hradec Králové Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám vyklízení pozůstalostí, bytů, domů, půdy i sklepů. Kromě vyklízení provádíme také stěhování po celé České republice. Součástí našich služeb je odvoz odpadu, nábytku, elektrospotřebičů či starého železa. V neposlední řadě se věnujeme úklidu zahrad a autodopravě.

4VYKLÍZENÍ JAN RAMBOUSEK1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Klumparova 607, Hradec Králové

Nabízíme kompletní služby v oboru vyklízení domů, bytů, pozůstalostí, sklepů, kanceláří, skladů a zahrad. Odvoz starého nábytku a odpadu, doprava a montáž nového nábytku, kuchyňských spotřebičů. Dále nabízíme údržbu zeleně, úpravy zahrad, kácení stromů apod. Zabýváme se truhlářskými pracemi. Výroba…

5Krbálek František

Blatno 212, Hlinsko Bezdlužná

Nabízíme služby vnitrostátní autodopravy. Realizujeme odvoz odpadu a suti či likvidaci odpadu. V této oblasti realizujeme odvoz a následnou likvidaci odpadů na smluvních skládkách nebo překladištích odpadů. Likvidujeme odpady pouze kategorie O - sutě, betony, domovní odpad, nábytek, plasty, izolace…

6RUBÍNOVÁ KATEŘINA-MOZAIKA A DEKORACE OD SRDCE

Lubník 223, Jablonné nad Orlicí
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

RUBÍNOVÁ KATEŘINA-MOZAIKA A DEKORACE OD SRDCE, se sídlem Lubník 223, 561 64, Jablonné nad Orlicí, v okrese Ústí nad Orlicí a v kraji Pardubický kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

7Stránský Michal- vyklízení Stránský

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hradištní 1195, Chrudim Bezdlužná

Profesionální vyklízení jakýchkoliv prostorů, bytů, rodinných domů, půd, sklepů, likvidace pozůstalostí, zahrad, bytových i nebytových prostor, kanceláří, knihoven či prodejen. Odvoz veškerého odpadu, nábytku, dřeva, elektroniky, spotřebičů, suti.


Firmy v dalších lokalitách


Odvoz starého nábytku v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Odvoz starého nábytku je však často složitý a náročný proces, který vyžaduje zkušenosti a odborné znalosti.

Proto je důležité najít spolehlivou firmu, která se specializuje na odvoz starého nábytku v oblasti Východní Čechy. Tato firma by měla mít dostatečné zkušenosti a vybavení pro rychlé a efektivní odvoz nábytku. Díky tomu se klienti mohou spolehnout na to, že jejich starý nábytek bude odvezen bezpečně a bez problémů.

Kromě toho by měla být firma schopna nabídnout konkurenceschopné ceny za své služby. To znamená, že klienti by neměli platit příliš mnoho za odvoz svého starého nábytku. Spolehlivá firma by měla být schopna nabídnout transparentní ceny a žádné skryté poplatky.

V oblasti Východní Čechy je mnoho firem, které nabízejí služby odvozu starého nábytku. Proto je důležité vybrat si tu správnou firmu, která splní všechny požadavky klienta. S dobrým výběrem firmy mohou klienti získat kvalitní služby za rozumnou cenu a zbavit se svého starého nábytku bez stresu a problémů.