Maloobchod second hand nabízí širokou škálu kvalitního second hand oblečení a módních doplňků. Při nákupu na těchto místech máte možnost objevovat jedinečné kousky, které nelze běžně najít v klasických obchodech. Tento typ prodeje je stále oblíbenější, zejména v lokalitě Proseč, kde se spojuje móda, udržitelnost a ekonomické výhody.
1–7 firem z 7 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Přinášíme široký výběr jezdeckého oblečení a vybavení pro jízdu na koni, zahrnující jak nové, tak bazarové produkty pro všechny jezdce. Naše nabídka zahrnuje kvalitní materiály a moderní design, který uspokojí potřeby malých i velkých jezdců.
Naše platforma nabízí snadný a rychlý způsob, jak vytvořit vlastní e-shop. Vytvoření e-shopu je zdarma, pouze hradíte hosting. Nabízíme omezený i neomezený počet položek a mnoho dalších funkcí pro efektivní online prodej.
Podporujeme udržitelnost a druhou šanci pro oděvy. Naše chráněné dílny zaměstnávají osoby se zdravotním omezením a sociálně znevýhodněné. P každý měsíc třídíme velké množství oblečení a přispíváme na charitu.
Zabýváme se maloobchodním prodejem tříděného second hand oblečení, bot, hraček, bytového textilu a módních doplňků.
V Bellitexu nabízíme širokou škálu second hand oblečení a módních doplňků s důrazem na kvalitu a udržitelnost. V našich prodejnách naleznete značkové kousky a oblečení běžné spotřeby z recyklovaných materiálů.
LONDON TEX, se sídlem Břetislavova 69, 537 01, Chrudim I, v okrese Chrudim a v kraji Pardubický kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Zdroj:…
Nabízíme široký výběr použitých oděvů a podporujeme regionální instituce zaměstnávající osoby se zdravotním postižením. V naší třídírně práce se zaměřujeme na ochranu životního prostředí a sociální odpovědnost, přičemž část tržeb věnujeme charitě.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.