Lepená vitráž je technika spojování skleněných dílů lepidlem, která vytváří dekorativní výplně do oken, dveří či nábytku. Uplatní se v interiérech jako solitérní obraz nebo součást vitríny. Barevné kombinace a vzory umožňují přizpůsobit ji každému stylu. Při výběru dodavatele je vhodné zkontrolovat referenční zakázky. V lokalitě Žacléř působí řemeslníci specializující se na tuto techniku.
1–1 firem z 1 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Modernizace oken izolačními skly U=1,1 až 0,5W/m2K do dřevěných lišt, teplý distanční rámeček. Návrhy, výroba a montáž vestavěného nábytku, kuchyní, šaten, skříní s posuvnými dveřmi. Působíme v celém Královéhradeckém kraji, Hradci Králové, Náchodě, Trutnově, Úpici.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.