Inženýrskogeologické práce – Východní Čechy

Inženýrskogeologické práce jsou v oblasti Východní Čechy velmi důležité pro úspěšné realizace stavebních projektů. Tyto práce zahrnují geologický průzkum, posouzení stability svahů, stanovení nosnosti základů a další důležité faktory, které ovlivňují bezpečnost a kvalitu stavby.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1DGB Technik s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Brněnská 196/49, Hradec Králové Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem technologií, nástrojů a nářadí. Nabízíme vám diesel generátory a elektrocentrály RID, pneumatické a elektrické ruční nářadí BIAX. Kromě prodeje technologií se věnujeme geologickým pracím. Provádíme vrtné práce, hydrologické průzkumy a inženýrskogeologické průzkumy.

2KIP, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Toulcovo náměstí 156, Litomyšl
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

KIP spol. s r.o. je projektovou a inženýrskou kanceláří, která byla vytvořena v roce 1991 pracovníky bývalého Potravinoprojektu. Kolektiv odborníků byl postupně doplňován o nové projektanty a specialisty, v současné době pokrývá naše společnost veškeré stavební profese. Nyní tvoří náš tým 10…

3STUDNY, VRTY - ERIK TOMEK

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Bystřice 9, Včelákov Bezdlužná

Firma byla založena v roce 2002 panem Milanem Tomkem. Firma pokračuje ve studnařské tradici na Hlinsku již druhou generaci. Její technika umožňuje provádět vrty pro tepelná čerpadla, vrtané studny, kopané studny, ale také provádějí čištění studní. Úspěšnost firmy je postavena na kvalitní vrtné…

4Šura Jiří Ing.

Průzkum: -stavebně geologický -radonový -měření radonu z podloží i v objektech. Inženýrskogeologický průzkum. Bezplatné poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Inženýrskogeologické práce v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Inženýrskogeologické práce jsou nezbytné pro všechny typy staveb, od rodinných domů až po velké průmyslové objekty. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro inženýrskogeologické práce v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi v této oblasti.