Elektromontáže rodinných domů – Východní Čechy

Elektromontáže jsou v oblasti Východní Čechy velmi důležitou součástí výstavby rodinných domů. Kvalitní elektromontáže zajistí bezproblémový chod elektroinstalace a tím i bezpečnost celého domu.

1–10 firem z 73 nalezených Filtry

1Adestav s.r.o.

Ječná 510/30, Hradec Králové Bezdlužná Ověřená

Naše stavební firma se specializuje na kompletní dodávky staveb. Realizujeme výstavbu rodinných domů, dřevostaveb a půdních vestaveb. Dále provádíme rekonstrukce nemovitostí, zateplení fasád, montáže sádrokartonu a další práce.

2Kubík Ludvík - TEZKOM

Hlavním oborem činnosti sdružení Tezkom je projektování, instalace a servis telekomunikační a zabezpečovací techniky. Poskytujeme komplexní služby v oblasti elektronického zabezpečení všech typů objektů (garáže, rodinné domky, sklady, firmy). Zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Naši nabídku…

3AT Com s.r.o.

Provádíme elektroinstalace pro rodinné domy i průmyslové objekty, zabezpečovací systémy, zabezpečení domů a objektů, počítačové sítě, požární systémy, pobočkové telefonní ústředny, docházkové a kamerové systémy. Dodáváme centrální vysavače Husky.

4REMING, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Soukenická 1176, Rychnov nad Kněžnou Bezdlužná

Rekonstrukce a zateplování staveb, dodávky staveb na klíč.

5Hene Michal - IPM Hradec Králové

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykovo náměstí…, Hradec Králové Bezdlužná

Provozujeme řemesla instalatéři, topenáři a zedníci. Provádíme rekonstrukce koupelen a bytových jader. Rekonstrukce panelákových stoupaček a vodovodního potrubí. Instalace rozvodů topení a plynu, ale i vody a kanalizace.

6GRAFIC projekční kancelář, v.o.s.

Projektová činnost ve výstavbě v oboru pozemních stavbech. Vypracování studií a projektů domů, komerčních a obchodních staveb. Posuzování statiky a inženýsrká činnost.

7ČESKÉ ELEKTRO - PRODEJ SVÍTIDEL10 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(49)
Olešnice 113, Olešnice Bezdlužná

Prodej veškerých svítidel - venkovní, interiérové, solární, koupelnové, zahradní a dekorační. Kompletní elektromontáže rodinných domů, bytů a podniků.

8ELEKTROINSTALACE MIHL s.r.o.

Nabízíme komplexní elektroinstalační práce v průmyslu, provozovnách i rodinných domcích.

9ELIN spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Pražská třída 66/127, Hradec Králové Bezdlužná

Provádíme montáže elektroinstalací rodinných domů, ve zdravotnictví, průmyslových staveb, administrativních budov, atd. Výchozí a periodické revize elektrických zařízení, montáž a údržba veřejného osvětlení, výroba rozvaděčů.

10ELMONT, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Havlíčkova 2184, Hořice Bezdlužná

Naše společnost nabízí komplexní služby v oblasti silnoproudu, slaboproudu, datových rozvodů a dalších odvětví v oboru elektro. Provádíme elektroinstalace administrativních budov, průmyslových skladů i výrobních hal, rodinných a bytových domů, hotelů a dalších.


Firmy v dalších lokalitách


Elektromontáže rodinných domů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Proto je důležité vybrat si spolehlivého dodavatele elektromontáží, který má zkušenosti s výstavbou rodinných domů a dokáže poskytnout kvalitní služby za přijatelnou cenu. V oblasti Východní Čechy je mnoho firem, které se specializují na elektromontáže a nabízejí široké spektrum služeb v této oblasti. Vybrat si tu správnou firmu je klíčové pro úspěšnou výstavbu rodinného domu.