Elektrická instalace v paneláku – Východní Čechy

Elektrická instalace v paneláku je důležitou součástí každého bydlení v oblasti Východní Čechy. Bez ní by bylo těžké si představit moderní život.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1ELEKTROTERM, spol. s r.o.

Instalace: elektrické vytápění, podlahové, přímotopné, radiátorové elektrokotle, sálavé panely. Projekty,montáže,revize: hromosvody, elektroinstalace. Maloobchod: elektromateriál, instalační, svítidla,mrazničky,pračky.

2ELEKTRO KSK, spol. s r.o. - elektroinstalační práce

4.2
★★★★★
★★★★★
(27)
Lidická 375, Lanškroun
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Nabízí tyto elektroinstalační služby: Montujeme, opravujeme a provádíme údržbu elektrické instalace. Revidujeme elektrická zařízení. Montáže elektrických zařízení na klíč, včetně provádění revizí. Spolupráce s rozvodnými závody. Elektroinstalační práce v rodinných domcích, v panelákových domech a v…

3GAMET elektro, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Žižkova 165, Dašice Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní dodávky silnoproudých a světelných instalací, kabelových rozvodů NN a veřejného osvětlení včetně zemních prací, údržbu a servis elektrických zařízení. Rovněž dodáváme infračervené topné systémy.

4KPX s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti měření, regulace a řízení technologických linek, průmyslové instalace nízkého napětí a výroby rozvaděčů.

5AVEPO s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
Rudé armády 3, Borohrádek
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Elektroinstalace a vodoinstalace, montáže topení, solárních systémů, tepelných čerpadel, rekuperací, centrálních vysavačů a dalších instalací pro byty, rodinné domy a ostatní objekty. Nabízíme veškerý servis v podobě odborných poradenství, zpracování projektové dokumentace, nabídek, realizací,…

6Nový Jiří - Prodej a servis plynových i elektrických kotlů

4.4
★★★★★
★★★★★
(11)
Jilemnického 432, Ústí nad Orlicí Bezdlužná

Prodej, montáž a servis plynových i elektrických kotlů Viessmann, Protherm, Immergas, Karma a Junkers. Provádíme záruční i pozáruční opravy, pravidelné roční kontroly a revize, plynoservis. Poskytujeme poradenství. Montáž solárních systémů a fotovoltaických článků.

7Unifin - Klima s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Panelová 1166, Hradec Králové… Bezdlužná

Unifin - Klima s.r.o., se sídlem Panelová 1166, 500 03, Hradec Králové-Slezské Předměstí, v okrese Hradec Králové a v kraji Královehradecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 10346, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1996.…


Firmy v dalších lokalitách


Elektrická instalace v paneláku v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Elektrická instalace v paneláku zahrnuje všechny elektroinstalace, které jsou potřebné pro bezproblémový chod bytu. V oblasti Východní Čechy je důležité mít kvalitní a spolehlivou elektrickou instalaci, která bude zajišťovat bezpečnost a pohodlí v každém bytě. Proto je důležité nezanedbávat pravidelnou údržbu a kontrolu elektrické instalace, aby byla vždy v dobrém stavu a bezpečná pro uživatele.