Dokumentace současného stavu objektů zachycuje skutečnou podobu budov a technologií. Využívá se jako podklad pro projektování rekonstrukcí, oceňování nemovitostí a revize technických zařízení. Kvalitně zpracovaná dokumentace snižuje riziko chyb při stavbě a usnadňuje komunikaci s úřady. V lokalitě Náchod je na trhu řada specializovaných firem.
1–7 firem z 7 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Letecké snímkování a termovizní průzkum pro firmy a investory. Detailní inspekce technických objektů, mapování stavenišť a terénu, tvorba vizuálního obsahu pro prezentace. Rychlé a bezpečné pořízení dat bez výrazného zásahu do provozu. Výsledkem jsou přesné ortofotomapy, 3D modely a termogramy.
Vytváříme projektovou dokumentaci pro pozemní stavby a zahradní architekturu. Zaměřujeme se na dokumentaci skutečného provedení stavby a výškopisy. Naše služby využívají developeři, stavební firmy i soukromí investoři pro rodinné domy a veřejné stavby.
Naše firma se specializuje na projekční a inženýrské služby v oblasti průmyslových staveb. Poskytujeme komplexní řešení od přípravy projektové dokumentace po realizaci elektromontáží.
Specializujeme se na návrh a realizaci projektů pro rodinné domy, bytové domy a komerční objekty. Naše práce zahrnuje kompletní projektovou dokumentaci, inženýrské činnosti a dozor v průběhu realizace.
Nabízíme komplexní projektování staveb s důrazem na efektivní řešení pro výstavbu a rekonstrukce. Zpracováváme projektové dokumentace, autorský dozor a inženýrské činnosti s cílem zajistit kvalitní a funkční stavby pro naše klienty.
Stavíme s důrazem na kvalitu a osobní přístup. Specializujeme se na bytovou výstavbu, rekonstrukce i dopravní stavby. Naším cílem je plná spokojenost zákazníků.
Nabízíme komplexní služby v oblasti stavebních prací, jako je výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce a elektroinstalace. Dále se specializujeme na lití anhydritových podlah a montáže zabezpečovacích systémů.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.