Dodávková přeprava je ideálním řešením pro všechny, kteří potřebují rychle a efektivně přepravit své zboží. Tým odborníků vám poskytne spolehlivou službu, která splňuje vaše požadavky. Oslovte nás v lokalitě Líšnice pro více informací.
1–10 firem z 27 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Nabídka služeb v oblasti automobilové spedice.
Přední český poskytovatel dopravních a logistických služeb s 30letou tradicí. Nabízíme komplexní služby v oblasti silniční dopravy a průmyslové logistiky s cílem optimalizace procesů pro naše zákazníky.
Zajištění vnitrostátní i mezinárodní nákladní silniční dopravy.
Provozování vnitrostátní i mezinárodní dopravy dodávkovými vozy Renault Master.
Nabízíme komplexní služby v oblasti autodopravy, výroby a prodeje dřevěných palet, zakázkového truhlářství i výroby nábytku na míru. Naše moderní skladové prostory a flexibilní přístup zajišťují spolehlivé dodávky a individuální řešení pro každého zákazníka.
Nabízíme přepravu nákladu a zboží do celkové hmotnosti 1 tuna. Přeprava vhodná například pro stěhování. Jsme dodavatelem drogistické galanterie do prodejen a drogérií (hřebeny, kartáče a gumičky na vlasy, umělé nehty, pilníky a nůžtičky na nehty.
Autodoprava Lněnička, se sídlem V Lukách 878, 562 01, Ústí nad Orlicí, v okrese Ústí nad Orlicí a v kraji Pardubický kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…
Zajistím dopravu vašeho nákladu přesně podle vašich dispozic. Pomocí smluvních vozidel zajišťuji celovozovou i dokládkovou přepravu po Evropě. Přepravujeme zboží z a do CZ, D,NL, PL, S, K H, A, CH, I, Slo. Přistavím Citroen jumpy a Renault master.
Provoz vnitrostátní nákladní autodopravy do 3,5 tuny.
Specializujeme se na mezinárodní kamiónovou dopravu, poskytování služeb v oblasti nákladní dopravy, prodeje použité techniky a dalších dopravních služeb.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.