Denní stacionář – Východní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1MĚSTO ČERVENÝ KOSTELEC1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí T. G.…, Červený Kostelec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Město Červený Kostelec leží v malebném východním podhůří Krkonoš uprostřed regionu Náchodsko-Trutnovsko. Městský úřad informuje občany prostřednictvím úřední desky. Pořádá tradiční Mezinárodní folklorní festival. Prezentuje domácí loutkářský soubor RADOST. V okolí najdeme velké množství…

2Oblastní charita Červený Kostelec6 poboček

4.9
★★★★★
★★★★★
(32)
5. května 1170, Červený Kostelec Bezdlužná

Zajištění pomoci terminálně nemocným pacientům s převážně onkologickým onemocněním a jejich rodinám s ohledem na kvalitu života nemocného.

3Domácí zdravotní péče - Hana Pekárková1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Pražská 231/184, Hradec Králové
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Pracoviště ošetřovatelské péče poskytuje domácí zdravotní a rehabilitační péči. Péči poskytujeme všem klientům bez rozdílu věku, pohlaví a diagnózy. Domácí zdravotní péče je poskytována na doporučení lékaře a je hrazena pojišťovnou. Poskytujeme i pečovatelskou službu pro okres Hradec Králové.

4Oblastní charita Trutnov

4.3
★★★★★
★★★★★
(8)
Dřevařská 332, Trutnov 3 - Poříčí Bezdlužná

Posláním Oblastní charity Trutnov a jejích pracovníků je pomáhat nemocným, zdravotně postiženým a hendikepovaným lidem prostřednictvím poskytování kvalitních sociálních a zdravotních služeb. Svou pomoc směřuje charita všem potřebným bez rozdílu rasy, náboženského vyznání a politické či státní…

5Blažková Marie MUDr.

Psychiatrická ordinace. Samostatná ordinace lékaře specialisty.

6Oblastní charita Pardubice5 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
V Ráji 732, Pardubice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Humanitární, církevní a charitativní organizace pomáhá lidem v nouzi. Oblastní charita Pardubice pomáhá zejména rodinám pečujícím o seniory, kterým nabízí služby v oblasti domácí zdravotní péče, domácí hospicová péče, pečovatelská služba, odlehčovací služby, osobní asistence.

7Hospic Anežky České6 poboček

4.9
★★★★★
★★★★★
(32)
5. května 1170, Červený Kostelec Bezdlužná

Základním posláním Hospice Anežky České je péče o těžce nemocné.

8Hospic Chrudim z.ú.

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
K Ploché dráze 602, Chrudim Bezdlužná

Hospic určený pro pacienty s pokročilým nevyléčitelným onemocněním, kteří se pro závažnost svých příznaků nemohou léčit doma.

9Domácí hospic Duha, o.p.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Riegrova 655, Hořice Bezdlužná

Domácí hospic Duha, o.p.s., se sídlem Riegrova 655, 508 01, Hořice, v okrese Jičín a v kraji Královehradecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 375, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. …


Firmy v dalších lokalitách


Denní stacionář v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Denní stacionář najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.