Chov štěňat, psů - Český teriér – Plch okres Pardubice

Chov štěňat Českého teriéra je výjimečnou zkušeností pro všechny milovníky psů. Tito psi jsou známí svou inteligencí a přátelskou povahou. V lokalitě Plch máte možnost najít odborníky, kteří chovají tuto rasu s láskou a šetrně. Zapojte se do světa chovu štěňat a objevte radosti, které vám Český teriér může přinést.

1–10 firem z 51 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zverimex Sirius se zaměřuje na prodej a péči o zvířata, poskytuje odborné poradenství a rozvoz zvířecího krmiva. Nabízíme také výrobu akvárií a terárií a poradenství pro chovatele. Naším cílem je zajistit kvalitní služby a spokojenost zákazníků.

Poslat poptávku zverimex-sirius.cz 608 881 734

V salonu provádíme kompletní služby spojené s úpravou Vašeho pejska.

Poslat poptávku 724 163 224

Nabízíme výcvik psů všech plemen, od základní poslušnosti po specializované zkoušky. Naše kynologická organizace v Opatovicích nad Labem se zabývá vším okolo péče a trénování psů.

Poslat poptávku zko-opatovicenadlabem.cz 724 221 975

Stříhání a úprava srsti psů. Možnost i doma u klienta.

Poslat poptávku 602 360 330

Nabízíme kvalitní služby péče o psy všech plemen, včetně stříhání, dentální hygieny a wellness procedur. Specializujeme se na individuální přístup a odborné poradenství v oblasti výživy a zdraví. Těšíme se na Vaši návštěvu v našem psím salonu.

Poslat poptávku psi-salon-fatima.cz 777 871 656

Zabýváme se kynologií, výcvikem psů a pořádáním sportovních akcí s cílem podpořit a rozvíjet kynologický sport v České republice. Naše činnost zahrnuje organizaci zkoušek, školení rozhodčích a přípravu pro účast na mezinárodních akcích.

Poslat poptávku kynologie.cz 723 043 643

Ruby Star, se sídlem Pavlova 168, 530 09, Pardubice-Trnová, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: Obchod se zvířaty určenými pro zájmové chovy Výroba, obchod a služby neuvedené v…

Poslat poptávku 724 967 151

Strihnupsa.cz nabízí stříhání psů v Pardubicích a Hradci Králové. Kompletní péče o psy, stříhání, trimování, vyčesávání, koupání, fénování, stříhání drápků, čištění análních žláz, úprava štěňat, poradenská činnost, depilace uší atd.

Poslat poptávku 604 243 722

Na stránkách chovatelské stanice Jeffija představujeme naše pejsky a odchovy. Zároveň sdílíme, co je pro nás důležité v našem chovatelském procesu a jak vychováváme šťastné a zdravé psy.

Poslat poptávku jeffija.cz

Salon Kenny nabízí kompletní péči o psy, stříhání,trimování, výstavní úpravu. Dále pořádáme rekvalifikační kurzy stříhání psů.

Poslat poptávku 607 609 954

Chov štěňat, psů - Český teriér v lokalitě Plch – detailní popis

Chov štěňat Českého teriéra přináší radost a vzrušení nejen chovatelům, ale také budoucím majitelům. Tato rasa je známa pro svou oddanost a hravou povahu, což z ní dělá ideálního společníka pro rodiny a jednotlivce. V lokalitě Plch existuje řada zkušených chovatelů, kteří se věnují této plemeni s maximální péčí a odborností. Věnují se jak výběru kvalitních rodičů, tak i zdravému a šťastnému vývoji štěňat.



Při chovu štěňat Českého teriéra je kladen důraz na socializaci a výchovu, což zajišťuje, že štěňata vyrůstají v pozitivním prostředí, kde se učí základním dovednostem a pravidlům chování. Každé štěně by mělo mít možnost interagovat s různými lidmi a prostředími. Díky tomu se stávají učenlivými a přátelskými psy. V lokalitě Plch můžete objevit také různé akce a setkání majitelů Českých teriérů, které vám pomohou navázat nová přátelství a sdílet zkušenosti o chovu těchto skvělých psů.

Pokud uvažujete o pořízení štěněte Českého teriéra, určitě se obraťte na místní chovatele. Ti vám poskytnou cenné informace o celé problematice chovu a péče o štěňata. Kvalitní chov značí zdravá, šťastná štěňata, která do vašeho života přinesou spoustu radosti. Chov štěňat Českého teriéra se stane nejen profesí, ale i vášní, která obohatí váš život.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.