Broušení vnitřních, vnějších průměrů – Východní Čechy

Broušení je nezbytnou součástí výroby mnoha produktů v oblasti Východní Čechy. Vnitřní i vnější průměry jsou důležité pro dosažení požadovaných rozměrů a kvality výrobku.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1NATURA DK, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Turkova 1338, Nový Bydžov Bezdlužná

Výroba svař. výrobků z ocelových plechů a profilů; obrábění na konvenčních soustruhách, frézkách, na karuselovém soustruhu do průměru 2500 mm, na horizontální frézce se stolem 1200x1200; zakázkové dělení materiálu pálením na CNC plazmovém stroji do tl. 150 mm; zámečnická výroba; výroba hydraul.…

2BK - KOVOTEK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dukelských hrdinů 14, Lanškroun Bezdlužná

Nabízíme výrobu frézováním, soustružením, řezáním a broušením na CNC a konvenčních strojích v kusové a malosériové výrobě. Spolupracujeme též s partnery, u kterých zajišťujeme tepelné zušlechtění, chromování, kalení, nitridování, povlakování atd., které se v oblasti kovovýroby často vyskytuje.…

3Kadoch Josef

Svařování hliníku a jeho slitin, nerezu a oceli.

4Montáže Šolta s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
1. máje 73, Řečany nad Labem Bezdlužná

Zabýváme se třískovým obráběním kovů, frézováním, vrtáním, broušením a kompletním zpracováním kovových výrobků, konstrukcí i jejich částí. Vyrábíme série na CNC zařízeních. Provádíme veškeré zámečnické práce.

5Hippo-LTM s.r.o.

Firma se zabývá kovoobráběním, zejmena součástí větších průměrů.


Firmy v dalších lokalitách


Broušení vnitřních, vnějších průměrů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Kvalitní broušení je klíčové pro dosažení dokonalého povrchu a přesnosti výrobku. Proto je důležité mít k dispozici spolehlivého dodavatele broušení, který dokáže zajistit vysokou kvalitu a rychlost výroby. V oblasti Východní Čechy je k dispozici řada specialistů na broušení, kteří dokážou splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Díky moderním technologiím a kvalitním strojům jsou schopni zajistit broušení vnitřních i vnějších průměrů s vysokou přesností a kvalitou. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele broušení v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat specialisty, kteří vám rádi pomohou s vašimi požadavky.