Alimenty, výživné – Východní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ - Střeleček Pavel, Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Pouchovská 1255/109B, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízím komplexní právní služby advokátní kanceláře, zejména v oblasti občanského zákoníku, zákona o obchodních korporacích, zákoníku práce a dalších. Poskytuji právní pomoc v rodinném právu, dědickém právu, při vypořádání SJM, v soudních sporech, při sepisu smluv včetně provádění úschov a další.

2ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ - Jasná Jana JUDr.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Buzulucká 431, Hradec Králové Bezdlužná Ověřená

Poskytování právních služeb ve všech oblastech práva, zejména v oblasti práva občanského (smlouvy, smlouvy o převodu nemovitostí, prodeje bytů, majetková vypořádání, zastupování v soudních sporech, vymáhání pohledávek atp.) v oblasti práva rodinného (rozvody, vypořádání společného jmění manželů,…

3ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ - Trejtnarová Iveta, Mgr.

Nabídka advokátních služeb v oblasti občanského, rodinného, trestního a bytového práva. Zaměření na péči o nezletilé děti, výživné, rozvody a společné jmění manželů.

4Advokátní kancelář JUDr. Miloš Vízdal

4.8
★★★★★
★★★★★
(29)
Náměstí Míru 50, Svitavy

Nabídka advokátních služeb se zaměřením na občanské, obchodní, konkursní právo, nemovitosti, trestní právo, rodinné právo, pracovní, správní, ochrana osobnosti.

5Adámková Jana Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Jana a Jos. Kovářů…, Ústí nad Orlicí
Dnes už má zavřeno

Po úspěšném absolvování Právnické fakulty Univerzity Karlovy působila dlouhou dobu jako podnikový právník. Od roku 1996 působí jako samostatná advokátka zapsaná v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou.

6Nováková Alena, JUDr.1 pobočka

Služby advokátní kanceláře v oblasti občanského, obchodního, rodinného a rodinného pracovního práva. Zastupování v řízení před soudem. Sepis a posouzení smluv (koupě, darování nemovitosti, nájemní smlouva). Rozvodové řízení, vyrovnání.

7JUDr. Eva Vaňková - advokátní služby2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Rokycanova 114, Vysoké Mýto -…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme advokátní služby v oblasti občanského práva, pracovního práva, obchodního práva, rodinného práva a trestního práva. Poskytujeme právní poradenství a převody nemovitostí. Specializujeme se také na úpravu poměru k dětem.

8AK-PRECLÍK LADISLAV Mgr.

Velké náměstí 135/19, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

AK-PRECLÍK LADISLAV Mgr., se sídlem Velké náměstí 135/19, 500 03, Hradec Králové, v okrese Hradec Králové a v kraji Královehradecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2014. Zdroj: výpis z dat Registru Ares,…

9AK-HAVLOVÁ IVA Mgr.

Mánesova 808/22, Hradec Králové
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

AK-HAVLOVÁ IVA Mgr., se sídlem Mánesova 808/22, 500 02, Hradec Králové, v okrese Hradec Králové a v kraji Královehradecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2014. Více informací naleznete na našich webových…

10AK-MLÁDKOVÁ ZUZANA Mgr.

AK-MLÁDKOVÁ ZUZANA Mgr., se sídlem 17. listopadu 237, 530 02, Zelené Předměstí-Pardubice, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2015. Více informací naleznete na našich…


Firmy v dalších lokalitách


Alimenty, výživné v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Alimenty, výživné najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.