ppm europe a.s. (pobočka Mladá Boleslav III)

Poskytujeme komplexní služby v oblasti merchandisingu, logistiky a výzkumu trhu. S dvacetiletou zkušeností v Evropě pomáháme našim klientům dosahovat úspěchu prostřednictvím účinných a inovativních řešení.

  • Klíčová slova 49

    merchandising, logistika, eventy, výzkum trhu, btl, retail audit, brand activation, datový sběr, pos materiály, automatizace prodeje, marketingové strategie, insiderské informace, kontrola zásob, inventarizace, monitoring prodeje, služba remodeling, specialisté na trh, zkušenosti v evropě, outsourcing, reporting, strategické partnerství, spolehlivá data, zlepšení interakce, optimální služby, dodavatelský řetězec, analýza trhu, zákaznické služby, efektivní skladování, správa produktů, dlouhodobé sledování, tržní situace, kreativní řešení, školení, prodejní podpora, marketingové akce, event management, crm, zákaznická interakce, záznamy prodeje, plány prodeje, pozice na trhu, trendová analýza, podnikatelské úspěchy, komunikace se zákazníky, výzkum spotřebitelů, zlepšení prodeje, posílení značky, stabilní partnerství, kreativní strategie

  • Popis

    Zaměřujeme se na oblasti merchandisingu, logistiky, eventů a datového sběru, čímž nabízíme našim klientům možnost maximalizovat jejich obchodní potenciál. S dvacetiletou zkušeností na trhu a širokým zázemím v celé Evropě se stáváme partnerem pro úspěšné firmy v různých odvětvích. Naše služby zahrnují precizní inventarizace, retail auditing, kreativní brand activation a efektivní správu POS materiálů. Jsme zde pro to, abychom našim klientům poskytovali spolehlivé informace a data potřebná pro marketingové rozhodování. Pomocí našich metodik a školení zaměstnanců dosahujeme dlouhodobých výsledků a zajišťujeme, že naši zákazníci sdílejí naše úspěchy.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu ppm europe a.s. (pobočka Mladá Boleslav III)

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.