VODA CZ SERVICE s.r.o.

2.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Hořenice 45, 551 01 Jaroměř Bezdlužná Ověřená firma

Poskytujeme komplexní služby v rámci provozu vodovodů a kanalizací. Zajišťujeme servis ČOV, vývozy jímek, čištění kanalizací, čištění nádrží, rozbory vody odpadní a pitné, kamerový monitoring kanalizací a mnoho dalších služeb.

Recenze

2.3
★★★★★
★★★★★
3 Google recenzí
27545547 ARES
DIČ CZ27545547
Vznik 2008
Telefony 800 150 155
Mobily 725 517 927
Sociální sítě facebook.com
  • vodoinstalace, kanalizace, vodovody, zemní práce, servis ČOV, vývozy jímek, čištění jímek, čištění kanalizací, provozování vodovodů a kanalizací, servis a opravy čerpadel, rozbory vody, havárie vodovodu, sací bagr, čištění bioplynových stanic - rybníků, projektování ČOV, vodárny, úpravny vody, ADR přeprava, přeprava nebezpečných látek, monitoring kanalizace, odvodnění kalů, odvodňování, likvidace odpadních vod, servis vodohospodářských zařízení, opravy ČOV, rekonstrukce ČOV, čištění nádrží, kamerový monitoring kanalizací, opravy nádrží, opravy kanalizací, rozbory odpadní vody, rozbory pitné vody, kalibrace MaR, revize MaR, údržba MaR, audity VaK, technologické pasporty VaK, havarijní servis, opravy strojů, čerpadla, dmychadla, dopravníky, kalové koncovky
  • Nabízíme vám komplexní servisní služby, zejména v oblasti vodohospodářských staveb a jejich technologických celků. Našimi klienty jsou města, obce i významné společnosti.

    Provádíme pravidelný servis vodohospodářských zařízení, kompletní opravy a rekonstrukce ČOV, čištění nádrží a kamerový monitoring kanalizací, opravy nádrží a kanalizací, rozbory odpadní a pitné vody, kalibrace, revize a údržbu MaR, audity a technologické pasporty VaK. Dále se zabýváme prodejem, opravami, repasemi strojů a zařízení, jako jsou čerpadla, dmychadla, dopravníky, kalové koncovky atd.

    Zajišťujeme každodenní havarijní servis.