Zubní technika – Východní Čechy

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1D.C.M. klinika, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Topolová 340, Hradec Králové
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Soukromá stomatologická klinika disponuje nejmodernější přístrojovou technikou a je tvořena týmem špičkových odborníků. Najdete u nás experty na zubní implantáty, keramické fasety, ortodoncii a parodontologii. Nabízíme doplňkové úkony jako dentální hygiena, endodoncie, stomatochirurgie.…

2DENT UNIT, spol. s.r.o.

Dent Unit s.r.o. je komplexním dodavatelem vybavení pro zubní ordinace. Ve stomatologickém prostředí se pohybuje již od roku 1992, a díky tomu nabízí špičkové stomatologické soupravy a zubní rentgeny od ověřených dodavatelů, se kterými dlouhodobě spolupracuje.

3SpofaDental a.s.1 pobočka

Markova 238, Jičín Bezdlužná

SpofaDental a.s. v Jičíně je tradičním výrobcem nekovových dentálních materiálů. Více informací na našich webových stránkách.

4MUDr. Malátková Ludmila

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Ordinace praktického zubního lékaře. Nabízíme široké spektrum stomatologických služeb jako je dentální hygiena, bělení zubů, protetika a estetická stomatologie. Pro rodinné příslušníky současných pacientů je zajištěna i dětská stomatologie.

5Dentia1 pobočka

Josef Chlumský založil firmu Dentia v roce 1937. Své zkušenosti dentisty zúročil do té míry, že výrobky značky Dentia byly již v roce 1938 označeny Grémiem zubních techniků jako vysoce kvalitní a prvotřídní. V poválečných letech byly výrobky Dentia ve východní Evropě zcela unikátní. Od těch dob se…

6D.A.S. - Servis s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Wilsonova 1532, Hlinsko Bezdlužná

Firma D.A.S.-Servis kompletně vybavuje zubní ordinace a laboratoře kvalitními produkty z celého světa.

7Zubní technika Holice, s.r.o.

Nám. T. G. Masaryka…, Holice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Výroba zubních náhrad, opravy zubních náhrad.

8BENÁKOVÁ GABRIELA MUDr.

Průmyslová 890, Chrudim
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Ordinace praktického zubního lékaře pro děti a dospělé poskytuje komplexní služby - preventivní i léčebnou péči včetně všech vyšetření. Poskytujeme zubní náhrady, léčebnou péči a ostatní služby.

9MUDr. Horáková Miroslava

Praktické zubní lékařství a léčení paradentózy.

10Chadimová Marie, MUDr.2 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(33)
Zahájská 431, Litomyšl
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme svým pacientům nejen ortodontickou léčbu, ale i doplňkové služby jako profesionální čištění zubů včetně individuálního poradenství, bělení zubů a aplikaci dentálních šperků.. Tímto nabídka nekončí v naší laboratoři je možné zhotovit kromě běžných ortodontických aparátků také chrániče pro…


Firmy v dalších lokalitách


Zubní technika v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Zubní technika najdete 29 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 26 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Východní Čechy.