Zhotovení dioptrických brýlí – Východní Čechy

Zhotovení dioptrických brýlí je proces, který zahrnuje několik kroků a vyžaduje preciznost a zkušenosti. v oblasti Východní Čechy se nachází několik optických salonů, kde lze dioptrické brýle zakoupit a nechat si je zhotovit na míru.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1OČNÍ OPTIKA

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Smetanovo náměstí 53, Litomyšl
Dnes už má zavřeno
Ověřená

V naší oční optice nabízíme zhotovení brýlí na počkání, opravy a úpravy brýlí, aplikace kontaktních čoček a odborné měření zraku. Prodáváme širokou škálu slunečních brýlí, kontaktních čoček a doplňkového sortimentu.

2Sobek Optik, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
17. listopadu 229, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Oční optika nabízí dioptrické brýle i sluneční brýle. Zabýváme se měřením zraku, poradíme a naučíme Vás jak správně aplikovat kontaktní čočky nebo pro Vás zhotovíme multifokální brýlové čočky.

3Zvoníček Leoš - oční optika1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Krkonošská 29, Vrchlabí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Měření zraku, prodej dioptrických i slunečních brýlí, kontaktních čoček a příslušenství.

4Oční optika Jana Augustinová

3.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Palackého nám. 59, Polička
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej optických a slunečních brýlí. Dále lupy, pouzdra, utěrky, šňůrky, roztoky na kontaktní čočky, čistící spreje i okluzory. Samozřejmě vám upravíme brýle přímo na míru. V neposlední řadě od nás získáte profesionální poradenství a individuální přístup.

5Oční optika Alena Boháčová s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Klášterní 11, Vysoké Mýto
Dnes už má zavřeno

Boháčová Alena - Oční optika nabízí tyto služby. Brýle, vázané, vrtané, kovové, plastové, titanové, dioptrické, sluneční, kontaktní čočky, měření zraku, vyšetření zraku, zhotovení brýlí, lékařské předpisy, prodej brýlových obrub, brýlových čoček, roztoků a doplňků k brýlím, záruční, pozáruční…

6Dostálková Kateřina, Mgr. - Lékárna U nemocnice1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(9)
J. E. Purkyně 1138, Litomyšl
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej léků, léčiva, homeopatik, inkontinenčních pomůcek, kosmetiky, výživy pro děti, vitamínů a speciálních přípravků. Výdej léků na předpis. Homeopatická poradna.

7Ineko-optika, v.o.s.10 poboček

1.4
★★★★★
★★★★★
(4)
17.listopadu 278, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz oční optiky. Nabídka měření zraku, zhotovení brýlí a plného sortimentu skel, kontaktních čoček, módní značkové dioptrické, sluneční a sportovní brýle.

8Janečková Vladimíra - Oční optika1 pobočka

T.G.Masaryka 415, Ústí nad Orlicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba a prodej dioptrických brýlí a slunečních brýlí. Nabízíme profesionální poradenství ohledně kontaktních čoček, naučíme Vás s čočkami manipulovat a jakým způsobem si je správně aplikovat. Nabízíme také odborné vyšetření refrakce oka, zrakových funkcí a určujeme refrakční vadu.

9AVILO Medioptik s.r.o.

Palackého 38, Holice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1990 jako jedna z prvních soukromých optik ve východních Čechách. Je ryze českým rodinným podnikem s hlavním sídlem v Holicích a pobočkami v Pardubicích a ve Skutči. Prioritním posláním je zhotovování brýlí na lékařský předpis i bez něho na přání zákazníka. Kompletní…

10Oftex, s.r.o.14 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rokycanova 2798, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kompletní ambulantní oftalmologická péče. Aplikace kontaktních čoček. Počítačové měření dioptrických vad. Zhotovení brýlí do jedné hodiny v optice. Implantace multifokálních nitroočních čoček. Vyšetření zorného pole počítačovým perimetrem. Plastické operace víček a prodlužování řas kapkami. Skeny…


Firmy v dalších lokalitách


Zhotovení dioptrických brýlí v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

1. Zkoumání zraku
Nejprve je nutné provést zkoumání zraku, aby bylo zjištěno, jaké dioptrie jsou potřebné pro korekci zraku. Tuto činnost provádí odborník na optiku, který používá speciální přístroje a tabulky.

2. Výběr rámu
Po zjištění dioptrií je nutné vybrat vhodný rámeček, který bude sedět na obličeji a bude pohodlný. V optických salonech v oblasti Východní Čechy je k dispozici široká škála různých typů a stylů rámků.

3. Výroba skel
Po výběru rámu se přistupuje k výrobě skel. Ty jsou vyrobeny z tvrzeného skla nebo plastu a jsou broušeny do tvaru, který odpovídá rámu a dioptriím.

4. Montáž
Poté, co jsou skla vyrobeny, jsou montována do rámu. Tento proces vyžaduje preciznost a zkušenosti, aby byla zajištěna správná poloha skel a korekce zraku.

5. Kontrola kvality
Po dokončení montáže jsou brýle pečlivě zkontrolovány, aby byla zajištěna jejich kvalita a správná funkčnost. V optických salonech v oblasti Východní Čechy je k dispozici moderní technologie, která umožňuje provést detailní kontrolu brýlí.

6. Vydání brýlí
Po úspěšné kontrole jsou brýle připraveny k vydání zákazníkovi. Optik vysvětlí, jak správně používat brýle a jak o ně pečovat, aby sloužily co nejdéle.

Výroba dioptrických brýlí je složitý proces, který vyžaduje zkušenosti a preciznost. v oblasti Východní Čechy je k dispozici několik optických salonů, které nabízejí širokou škálu různých typů a stylů rámků a moderní technologie pro kontrolu kvality brýlí.