Zdravotní právo – Východní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ - JUDr. Ing. Jiří Špelda

Advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti správního práva, veřejných zakázek, zdravotnického práva, arbitrážních služeb a služeb pro cizince. Zabýváme se insolvenčním řízením a vypořádáním společného jmění. Poskytujeme profesionální služby firmám, živnostníkům i jednotlivcům.…

2ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KOLÍNOVÁ

Advokátní kancelář. V roce 2001 jsme založili advokátní kancelář, která klientům na jednom místě poskytne servis v celém spektru požadovaných služeb - obchodní, občanské, pracovní, trestní, rodinné, finanční, medicínské právo se zaměřením na škody na zdraví.

3Advokátní kancelář Marčišin & partneři1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Gočárova třída 1013…, Hradec Králové Bezdlužná

Naše advokátní kancelář poskytuje služby v širokém spektru právní oblasti. Naše služby zahrnují téměř neomezené spektrum právní pomoci a konzultační činnosti jak pro jednotlivce, tak pro firmy a obce. Právní pomoc umíme zajistit i v cizích jazycích.

4Advokátní kancelář JUDr. Drahošová & Mgr. Beranová

Nabízíme advokátní služby. Zaměřujeme se na občanské, obchodní, bytové, trestní, přestupkové, pracovní či zdravotnické právo. Dále se zabýváme rozhodčím řízením.

6Komárek Jiří, JUDr.

Nabídka advokátních služeb v oblasti obchodního, přestupkového, trestního a zdravotnického práva.

7Matyáš Josef, JUDr.

Nabídka právních služeb se zaměřením na občanské, bytové, stavební, obchodní a zdravotnické právo, nájem, řízení a lékárenství.


Firmy v dalších lokalitách


Zdravotní právo v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Zdravotní právo najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.