Závěsné lešení – Východní Čechy

Závěsné lešení je nezbytnou součástí každé stavební práce v oblasti Východní Čechy. Tento typ lešení se používá především při výstavbě vysokých budov, kde je nutné zajistit bezpečnost pracovníků a zároveň umožnit snadný přístup ke všem místům stavby.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1AL LEŠENÍ, spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Pražská 552/2, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na pronájem lešení a stavebních výtahů. Máme k dispozici přes 15 000 m2 fasádního lešení, dále nabízíme pojízdné lešení do průmyslových hal i na volná prostranství. Pokud si zajistíte naše služby v Pardubicích či Hradci Králové, máte dopravu v ceně.

2pewag Czech s.r.o.2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(66)
Smetanovo nábřeží…, Vamberk Bezdlužná

Jsme součástí největšího závodu na výrobu řetězů ve světě. Díky tomu můžeme nabídnout velmi vysokou kvalitu produktů. Naší specializací jsou zejména sněhové řetězy, technické řetězy, dopravníkové řetězy a ochranné řetězy. Dále nabízíme vazáky, upínací body a poskytujeme revize vázacích

3DŘEVOINTERIÉR, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Teplého 2791, Pardubice Bezdlužná

Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně a nábytek na zakázku z lamina, masivu i vysokého lesku. Prodáváme nábytkové i stavební kování - úchytky, kliky, štíty, závěsy, panty, kuchyňské dřezy. Nabízíme také drátěné programy a kování na posuvné dveře. Prodáváme barvy, lepidla, tmely, těsnění oken i dveří.

4Ing. Josef Koukal - EMKOL s.f.

Nabízíme stavební mechanizaci již od roku 1991. V našem širokém spektru produktů, které pronajímáme a prodáváme, naleznete elektrocentrály, lešení, pracovní plošiny, bednící systémy, vysokozdvižné vozíky, jeřábové vidle, pily, čerpadla a mnoho dalšího.

5CRAMO s.r.o. (pobočka Opatovice)6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hradecká 462, Opatovice nad Labem

Jsme pronajímateli vysokozdvižných zařízení. Zabýváme se pronájmem a prodejem zařízení, strojů a stavebních buněk např. kompresorů, generátorů, pracovních plošin, závěsných pracovních plošin i stavebních strojů. Nabízíme pronájem, prodej a dopravu.

6Profi-BAU Chrudim, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dolní Bezděkov 6, Dolní Bezděkov Bezdlužná

Specializujeme se na prodej stavební techniky. Nabízíme bádie koše na beton, kontejnery, manipulační kleště, paletové vidle, pracovní klece, přídavná zařízení pro VZV, mobilní oplocení, ploty a lávky, shozy na suť, plošiny a lešení, vibrační a zhutňovací techniku, míchačky a další.

7DIAMOND DESIGN

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Collinova 421, Věkoše-Hradec… Bezdlužná

DIAMOND DESIGN, se sídlem Collinova 421, 500 03, Věkoše-Hradec Králové, v okrese Hradec Králové a v kraji Královehradecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 81983, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

8Novák Jiří - pracovní lávky, plošiny

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mokošín 34, Přelouč

Pronájem závěsných lávek a pracovních plošin pro práce ve výškách - opláštění ocelových konstrukcí, zateplování výškových budov. Dále CNC kovoobrábění - nástrojařství, pískování a komaxit.


Firmy v dalších lokalitách


Závěsné lešení v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Závěsné lešení je velmi praktické a efektivní řešení, které umožňuje rychlou a bezpečnou práci na výškách.

V oblasti Východní Čechy je k dispozici mnoho společností, které nabízejí závěsné lešení. Tyto společnosti se specializují na pronájem a montáž závěsného lešení, a to jak pro malé, tak i pro velké projekty. Díky tomu je možné získat kvalitní a bezpečné závěsné lešení za velmi přijatelnou cenu.

Použití závěsného lešení v oblasti Východní Čechy je velmi důležité pro bezpečnost pracovníků a úspěšné dokončení stavebních projektů. Proto je důležité vybrat spolehlivou společnost, která nabízí kvalitní závěsné lešení a zároveň poskytuje profesionální montáž a demontáž. S tímto typem lešení můžete být jisti, že vaše stavební práce budou dokončeny včas a bezpečně.