Záruční servis forem pro lití slitin – Východní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Naše firma se zabývá výrobou forem a výrobou nástrojů. Nabízíme formy pro slitiny kovu, ostřihovací nástroje a další potřebné nástroje pro upravení finálního výrobku. Součástí našich služeb je údržba a servis forem a strojů.

Poslat poptávku strojirny-hedvikov.cz 777 848 492

Výroba forem a nástrojů. CNC frézování - tříosé a pětiosé obrábění. CNC elektroeroze. CAD/CAM technologie. Nástrojařské a soustružnické práce. Sváření plastů ultrazvukem. Kovoobrábění. Kusová a sériová výroba. Opravy a servis vstřikovacích forem. Konstrukce vstřikovacích forem. Měření a ostření…

Poslat poptávku fonak.cz 493 531 266

Zabýváme se navařováním, gravírováním a laserovým mikrořezáním pomocí laseru. Laser má široké spektrum využití. Dále opravujeme formy a nástroje. Jsme tým profesionálů, kteří za sebou mají desítky zkušeností. Kontaktujte nás!

Poslat poptávku servislaser.cz 467 004 239

S. J. M. SERVICE s.r.o., se sídlem Vážní 908, 500 03, Slezské Předměstí-Hradec Králové, v okrese Hradec Králové a v kraji Královehradecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 28475, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2010. Pracuje…

Poslat poptávku sjmservice.cz 775 366 007

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Záruční servis forem pro lití slitin najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.