Žákovský parlament – Východní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Základní škola a Mateřská škola Horní Maršov, Malá Ulička 891 pobočka

Základní škola pro 150 žáků s družinou, jídelnou, učebnou výpočetní techniky a pestrou nabídkou mimoškolních zájmových činností.

2Základní škola Karla Klíče Hostinné, Horská 1302 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Horská 130, Hostinné Bezdlužná

Základní škola Karla Klíče Hostinné je úplná základní škola s devíti ročníky. Jednotlivé ročníky jsou rozmístěny do dvou budov: 1. – 5. ročníky v budově A – ulice Horská 130, 6. – 9. ročníky v budově C – ulice B. Němcové 411. Školní družina v budově B - ulice Školní 321.

3Základní škola K.V.Raise, Lázně Bělohrad, okres Jičín

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 95, Lázně Bělohrad Bezdlužná

Základní škola K.V. Raise Lázně Bělohrad je jediná základní škola ve městě. Po rozsáhlé rekonstrukci v letech 2002 – 2006 patří ke stavebním dominantám města. Školu navštěvuje 380 žáků, součástí školy je školní jídelna a školní družina.

4Základní škola Pardubice I, Závodu Míru

Základní škola Pardubice, nábřeží Závodu míru je úplnou městskou školou s 1. až 9. postupným ročníkem. Specifikem naší školy je rozšířená výuka jazyků. Od roku 2007 probíhá výuka na škole podle školního vzdělávacího programu Most k jazykům. Současná nabídka jazyků zahrnuje angličtinu, němčinu,…

5Základní škola Habrmanova

Základní škola s jídelnou a školní družinou.

6Základní škola Nová Paka, Husitská

Základní škola se školní jídelnou pro děti a družinou. Nabízíme žákům široký výběr zájmových kroužků a sportu. Například volejbal, fotbal, florbal, basketbal, pohybové hry a stolní tenis. Pořádáme divadelní představení a sportovní olympiády. Na našich stránkách získáte informace o aktuálním …

7Základní škola T. G. Masaryka Náchod, Bartoňova 1005

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bartoňova 1005, Náchod Bezdlužná

Základní škola pro 800 žáků s družinou, klubem a jídelnou.

8ZŠ NA DALIBORCE

Základní škola Na Daliborce si letos připomíná 100. výročí svého trvání. O postavení druhé obvodní školy v Hořicích bylo rozhodnuto 15. dubna roku 1902. Není divu, vždyť ve školním roce 1902/03 zdejší školy navštěvovalo 1508 žáků. Stavba budovy byla podle plánů profesora Josefa Lhoty zahájena 30.…

9Základní škola Velké Poříčí, okres Náchod

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Náměstí 320, Velké Poříčí Bezdlužná

Základní škola Velké Poříčí, okres Náchod - Naši školu navštěvuje okolo 200 dětí, kterým poskytujeme vzdělání na prvním i druhém stupni základní školy.

10Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy

Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145 je nejnovější škola v Litomyšli. Máme k dispozici moderní učebny s interaktivními tabulemi a novou specializovanou jazykovou laboratoř. Škola nabízí množství zájmových kroužků. Součástí je školní jídelna, školní družina a klub.


Firmy v dalších lokalitách


Žákovský parlament v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Žákovský parlament najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.