Vývojové poruchy páteře – Východní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Machková Maria - Hradec Králové

Poradenství v oblasti zdraví s doporučením vhodných terapií se speciálním zaměřením na oblast páteře a kloubů, bolestí hlavy způsobené poruchou krční páteře, problematiku dětí trpících skoliózou včetně kratší dolní končetiny, zažívací potíže aj. dle konzultace. Poskytování poradenství v oblasti…

2Rehabilitační centrum Zdraví spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Bělehradská 458, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní rehabilitační péči pacientům s degenerativním onemocněním kloubů a páteře, s funkčními poruchami pohybového aparátu, po úrazech či operacích, s neurologickým onemocněním.

3Šnajdrová Daniela MUDr.

Svitavská 480/25, Moravská Třebová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji neurologickou ambulanci. Nabízím vyšetření a ambulantní léčbu při bolestech hlavy, páteře, při migrénách, závratích, epilepsii, poruchách paměti a dalších neurologických onemocnění. Specializuji se na akupunkturu.

4MUDr. Miroslava Ludvíková

Eimova 294, Polička
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz neurologické ordinace. Ambulantní léčba bolesti hlavy, bolesti páteře, migrény, závratě, epilepsie, diagnostika třesu, poruchy paměti, Parkinsonovy nemoci, roztroušené sklerózy aj.


Firmy v dalších lokalitách


Vývojové poruchy páteře v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Vývojové poruchy páteře najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.