Vývojové poruchy páteře – Východní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Machková Maria - Hradec Králové

Poradenství v oblasti zdraví s doporučením vhodných terapií se speciálním zaměřením na oblast páteře a kloubů, bolestí hlavy způsobené poruchou krční páteře, problematiku dětí trpících skoliózou včetně kratší dolní končetiny, zažívací potíže aj. dle konzultace. Poskytování poradenství v oblasti…

2Rehabilitační centrum Zdraví spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Bělehradská 458, Pardubice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní rehabilitační péči pacientům s degenerativním onemocněním kloubů a páteře, s funkčními poruchami pohybového aparátu, po úrazech či operacích, s neurologickým onemocněním.

3Šnajdrová Daniela MUDr.

Svitavská 480/25, Moravská Třebová
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozuji neurologickou ambulanci. Nabízím vyšetření a ambulantní léčbu při bolestech hlavy, páteře, při migrénách, závratích, epilepsii, poruchách paměti a dalších neurologických onemocnění. Specializuji se na akupunkturu.

4MUDr. Miroslava Ludvíková

Eimova 294, Polička
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provoz neurologické ordinace. Ambulantní léčba bolesti hlavy, bolesti páteře, migrény, závratě, epilepsie, diagnostika třesu, poruchy paměti, Parkinsonovy nemoci, roztroušené sklerózy aj.


Firmy v dalších lokalitách


Vývojové poruchy páteře v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Vývojové poruchy páteře najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.