Výroba zemědělských pneumatik – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho výrobců zemědělských pneumatik, kteří se specializují na výrobu kvalitních a odolných pneumatik pro zemědělské stroje. Tyto pneumatiky jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a jsou navrženy tak, aby vydržely náročné podmínky, které jsou v zemědělské oblasti…

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Agrodružstvo Lhota pod Libčany1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Lhota pod Libčany…, Libčany Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se zemědělskou výrobou, živočišnou a rostlinou výrobou. Pěstování jahod, výroba krmiv, prodej kravského mléka v mlékomatech. Zajišťujeme také pneuservis, autodopravu a drobné opravy zemědělských strojů a mechanizace. Nabízíme také samosběr jahod.

2C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(56)
Dělnická 53, Brandýs nad Orlicí Bezdlužná

Firma C.I.E.B. Kahovec, spol. s. r. o. je významným dodavatelem sedadel pro různé typy užitkových vozidel. Mezi našimi výrobky najdete jak odpružená sedadla řidičů, tak i sedadla cestujících nebo speciální sedadla pro sanitní vozy či sportovní speciály. Dle přání zákazníků zabezpečujeme také výrobu…

3ERGO spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(62)
Trnavská 50, Chornice Bezdlužná

Jsme výrobně obchodní společnost, která se zaměřuje na celou řadu oblastí. Provozujeme opravárenské dílny pro traktory, nákladní automobily, zemědělskou a speciální techniku. Současně zajišťujeme autoservis pro osobní i nákladní automobily. Vyrábíme a prodáváme také sekačky.

4KOVAZ PLUS s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Zborovské náměstí…, Pardubice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma KOVAZ PLUS s.r.o. zajišťuje prodej ručního a elektrického nářadí, včetně brusných nástrojů. Nabízíme elektrické, akumulátorové, vzduchové a ruční nářadí, měřidla a měřící přístroje, brusné a řezné kotouče na ocel, nerez, kámen, beton, pily pro strojní řezání, elektrocentrály, upínací zařízení…

5OBŽIVA a.s.

České Libchavy 96, České Libchavy
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Naše zemědělská společnost se zaměřuje na chov skotu, produkci mléka, obilí a řepky olejné. Dále zajišťujeme provoz čerpací stanice a pneuservisu.

6Opravy zemědělských strojů Klešice - Vladimír Beran

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Klešice 4, Heřmanův Městec
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Opravy zemědělských strojů a zařízení. Servis zemědělské techniky MOREAU AGRI, ZETOR, MANITOU, LANDINI, McCORMICK. Opravy zemědělských strojů, stavebních strojů a nákladních automobilů ve Východních Čechách.

7Kumpan Martin - TRUCK PNEUSERVIS

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlinecká 66, Trhová Kamenice
Otevřeno od 7:45
Bezdlužná

PNEUSERVIS - osobní, nákladní agro a ostatní. Prodej pneu, opravy pneu, prodej protektoria, prořezávání, autodoprava, výkup palet. Výroba klíčů FAB.

8Šauer Jan - SAA Šauer Dobruška1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Semechnice 37, Semechnice Bezdlužná

Provádíme opravy osobních, dodávkových, nákladních vozidel a také lesní, stavební a manipulační techniky. Opravujeme i zemědělské stroje a zahradní techniku. Benzinové a dieselové systémy. Generální opravy motorů a brzd. Repasní středisko autoagregátů.Provádíme repase a modernizace strojního…

9AGROSERVIS Mladkov s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nad Školou 396, Jablonné nad Orlicí
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Jsme výrobci kontejnerů pro výměnné nástavby automobilů Avia, Iveco, Liaz a kontejnerů systému ABROLL. Dále se věnujeme opravám traktorů, provozujeme autoservis a pneuservis, zámečnické práce a vyrábíme dřevěné a kovové doplňky pro včelaře.

10Jan Vavřín

Jan Vavřín, se sídlem Klášterec nad Orlicí 86, 561 82, Klášterec nad Orlicí, v okrese Ústí nad Orlicí a v kraji Pardubický kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Opravy silničních…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba zemědělských pneumatik v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výroba zemědělských pneumatik v oblasti Východní Čechy je založena na moderních technologiích a inovativních postupech, které umožňují výrobcům vyrábět pneumatiky s vysokou úrovní kvality a výkonu. Tyto pneumatiky jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální trakci a stabilitu na různých površích, což je klíčové pro úspěšné zemědělské operace.

Výroba zemědělských pneumatik v oblasti Východní Čechy je také zaměřena na ochranu životního prostředí a udržitelnost. Výrobci používají šetrné materiály a postupy, aby minimalizovali dopad na životní prostředí a zároveň zajistili, že pneumatiky jsou dlouhodobě udržitelné.

Celkově lze říci, že výroba zemědělských pneumatik v oblasti Východní Čechy je klíčovým prvkem zemědělského průmyslu v této oblasti. Výrobci se zaměřují na vysokou kvalitu, výkon a udržitelnost, což umožňuje zemědělcům dosáhnout maximálního výkonu a úspěchu v jejich operacích.