Výroba ručního nářadí – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází řada řemeslníků, kteří se specializují na výrobu ručního nářadí. Tyto výrobky jsou vyrobeny s precizností a pečlivostí, kterou lze nalézt pouze u zkušených řemeslníků.

1–10 firem z 78 nalezených Filtry

1Kompresory Vzduchotechnika s.r.o. (Hradec Králové)3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(51)
Plzeňská 169, Žebrák
Otevřeno od 8:00

Jsme kvalitní a spolehlivý výrobce automatizační techniky a jednoúčelových strojů. Zabýváme se výrobou strojů šitý na míru. Zajistíme servis i opravy konkrétní techniky.

2Tyco Electronics EC Trutnov s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Komenského 821, Trutnov

Výrob síťových relé, poloautomatizovaná a ruční výroba konektorů, ruční montáže speciálních odporů a tisk štítků různými technologiemi. Výroba lisovaných plastových a sekaných kovových prvodílů. Nástrojárna schopná konstruovat a vyrábět nástroje a jednoúčelové stroje, moduly a celé výrobní linky.

3WOHN - BAU s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(102)
Říční 56, Trutnov Bezdlužná

Firma WOHN-BAU s.r.o. nabízí vysoce kvalitní stavební materiály, spojovací materiály a nářadí od renomovaných českých i zahraničních výrobců. Nabízí vše pro zateplení a izolaci domu, plovoucí podlahy, sádrokartony, podhledy, parapety, stejně jako ostatní stavebniny nezbytné pro každého, komu záleží…

4TFA s.r.o.

Jsme ryze česká strojírenská společnost s mnohaletou tradicí. Specializujeme se na výrobu tkalcovských stavů, strojů do CNC obráběcích center či na servis lyží. Dále vyrábíme speciální montážní nářadí pro velkokapacitní linky. Samostatné produkty umíme montovat i do větších montážních celků.

5ROBEX DK, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Slovany 3051, Dvůr Králové nad… Bezdlužná

Zakázková výroba strojů a výroba jednoúčelových strojů na zakázku pro zpracování textilu, molitanu, polystyrénu aj. Více než 20 let zkušeností s vývojem strojů, jejich konstrukcí a výrobou. Od řezacích strojů, přes převíjecí stroje až po plné automaty. Nabízíme též nůžky, krejčovské panny, splinty,…

6ATTA, společnost s ručením omezeným

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chlum 29, Všestary

Kovové a kované výrobky. Výroba plotů, mříží, bran a vrat, bytových a zahradních doplňků a balkonového zábradlí.

7PROTECO nářadí s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Podbřezí 63, Podbřezí

Provozujeme internetový obchod s nářadím a technikou. Zaměřujeme se zejména na dřevozpracující stroje, elektrické nářadí, stavební nářadí, svářecí techniku, zahradní techniku a kompletní vybavení dílen. Disponujeme velkým skladovým zázemím. Zakoupené zboží si můžete vyzvednout i v našich …

8Řeháček Jindřich - PROFIBRUS

4.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Kladská 916/65, Hradec Králové Bezdlužná

Nářadí, elektrické nářadí, ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy, diamantové a pilové kotouče.

9Jireš Jindřich - ŽELEZÁŘSTVÍ

4.6
★★★★★
★★★★★
(430)
Smetanova 1147, Nový Bydžov Bezdlužná

Prodej nářadí, spojovacího materiálu, domácích potřeb.

10Würth, spol. s r.o. (pobočka Hradec Králové)13 poboček

Celosvětový obchod s upevňovacím a montážním materiálem je základním kamenem skupiny Würth. Naši nabídku tvoří nářadí, nástroje a technologie pro stavebnictví, řemesla spojená s automobily i řemesla zpracovávající dřevo a kovy.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba ručního nářadí v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Ruční nářadí je nezbytnou součástí každého dílny a je důležité mít kvalitní a spolehlivé nástroje. Výroba ručního nářadí v oblasti Východní Čechy je známá pro svou kvalitu a trvanlivost. Tyto výrobky jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a jsou navrženy tak, aby vydržely mnoho let používání. Pokud hledáte kvalitní ruční nářadí, v oblasti Východní Čechy najdete mnoho řemeslníků, kteří vám rádi pomohou s výběrem toho nejlepšího.