Výroba, prodej pilířových tvárnic – Východní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1MERIT spol. s r. o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Cukrovaru 790, Slatiňany
Otevřeno do 14:15
Bezdlužná Ověřená

Naše stavební firma se zabývá výrobou betonu a betonových směsí. Dále nabízíme dopravu, ukládání betonových směsí typu betonpumpy, ztracené bednění, stropní systémy a prodej stavebního materiálu.

2Výroba umělého kamene - Hlavatý

Nabídka výrobků z umělého pískovce se specializací na obklady a dlažby, okenní římsy, podezdívky, květinové truhlíky či krby. Výroba a montáž plotových tvárnic. Stavba plotů na klíč.

3Ploty Pardubice s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Průmyslová 344, Pardubice - Černá…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše firma nabízí všechny typy plotů, zahradní domky, terasy, spojovací materiál, nátěry na dřevo Saicos. Montujeme brány, branky, ploty z čtyřhranného pletiva, ze svařovaných sítí a panelů, betonové, hliníkové, kované, dřevěné, z kompozitních materiálů.

4PRACOVNÍ PODLOŽKY s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Štěpánovsko 101, Týniště nad Orlicí
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu pracovních podložek do vibrolisu. Touto výrobou se zabýváme již od roku 1995, kdy jsme v malých prostorách začali vyrábět první kusy pracovních podložek a od té doby jsme získali spoustu informací a zkušeností s touto výrobou. V roce 2009 jsme dostali cenu Hospodářských…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba, prodej pilířových tvárnic v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Výroba, prodej pilířových tvárnic najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.