Výroba podlahových lišt – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho specialistů na výrobu podlahových lišt. Tyto lišty jsou nezbytnou součástí každého podlahového systému a zajišťují dokonalé zakončení podlahy.

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1EPRO Trutnov, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(32)
Horská 940, Trutnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem elektroinstalačního materiálu. V oboru elektroinstalací provádíme veškeré elektromontážní práce. V rámci domovních a bytových elektroinstalací provádíme kompletní rozvody elektrické energie, servis elektroinstalace, osvětlení budov a mnoho…

2TÓTH, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Hostovského 129, Hronov Bezdlužná

Naše firma poskytuje svým zákazníkům ucelený systém v oblasti kvalitních izolací včetně poradenské služby a zajištění měření termovizní kamerou a BLOWERDOOT test. Nedílnou činnost firmy je vlastní výroba nosných kovových konstrukcí pro upevnění sanity, které firma distribuuje po celé České…

3KJ MAX spol. s r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(13)
Hostovského 247, Hronov Bezdlužná

Výroba, prodej a montáž zařízení pro domy, byty, kanceláře. Zajistíme vnitřní i venkovní okenní parapety, kompaktní, parapetní a kuchyňské desky, okna, dveře, plovoucí podlahy, nábytek (kancelářský i bytový). Parapety dodáme v dekorech kolekce Max.

4Pila PODHORA s. r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Holohlavy, Smiřice

Dodáváme stavební řezivo, suché truhlářské řezivo, rezonanční řezivo ze smrku, balkónová a plotová prkénka atd. Nejprodávanější profily máme skladem, vazby řežeme přímo podle rozpisu na zakázku a snažíme se vyhovět přání zákazníků.

5Vencl Jiří - TRUHLÁŘSTVÍ1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(47)
Mostecká 24, Týniště nad Orlicí

Vyrábíme a dodáváme palubky, OSB desky, obkladové panely MDF, TERMOWOOD, podlahy, plotovky. Dále řezivo - hranoly, vazby, prkna, fošny. Prodáváme nábytek z masivu, zahradní nábytek, dřevěné hračky. Doprava logistikou po celé ČR. Zajímavé ceny, eshop.

6Křičenský Ladislav

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Stíčany 99, Hrochův Týnec

Stavební a bourací práce. Možnost využít malířské a instalatérské služby: rekonstrukce bytů, rodinných domů, kanceláří, plotů, zateplení budov, malířské a natěračské práce, dekorativní nátěry a nástřiky interiérů i exteriérů z tuzemských i zahraničních materiálů dle vzorníků, mytí a nátěry fasád,…

7EXKLUSIV Vše ze dřeva s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(83)
Dražkovice (areál…, Pardubice Bezdlužná

Prodáváme OSB desky, MFP panely, palubky, prkna i plotovky. V nabídce máme lazurovací barvy, zakončovací lišty, řezivo sušené i na vazby. Veškeré zboží Vám na požádaní rozbalíme, předvedeme nebo nařežeme na požadované délky a zabalíme samosmršťovací fólií. Výroba obkladového dřeva a řeziva.

8Dřevomateriál s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Orlická kasárna 738, Žamberk Bezdlužná

Prodej velkoplošných materiálů, řeziva, palubek, DTD laminované i surové, sololitů, sololaků atd..

9Truhlářství Horyna

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Voleč 133, Lázně Bohdaneč

Truhlářství Horyna má 140tiletou tradici, bylo založeno v roce 1864 v obci Voleč, kde je jeho sídlo dodnes. Společnost Wooden CZ vznikla v roce 2007 jako logický pokračovatel tradice, nyní zaměstnává 8 stálých vysoce kvalifikovaných odborníků. V současné době společnost disponuje vlastními…

10Horyna Josef - Truhlářství

4.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Voleč 96, Lázně Bohdaneč

Nabízíme výrobu nábytku a zpracování dubového dřeva.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba podlahových lišt v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výroba podlahových lišt v oblasti Východní Čechy je prováděna s vysokou precizností a kvalitou, aby byly zajištěny dlouhodobé a spolehlivé výsledky. Pokud hledáte kvalitní podlahové lišty, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Východní Čechy, kteří vám rádi poradí a pomohou s výběrem nejvhodnějších lišt pro váš projekt.