Výroba nákladních pneumatik – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho výrobců nákladních pneumatik, kteří se specializují na výrobu kvalitních a odolných pneumatik pro nákladní vozidla. Tyto pneumatiky jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a jsou testovány podle nejvyšších standardů, aby zajistily maximální bezpečnost a výkon…

1–10 firem z 39 nalezených Filtry

1Agrodružstvo Lhota pod Libčany1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Lhota pod Libčany…, Libčany Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se zemědělskou výrobou, živočišnou a rostlinou výrobou. Pěstování jahod, výroba krmiv, prodej kravského mléka v mlékomatech. Zajišťujeme také pneuservis, autodopravu a drobné opravy zemědělských strojů a mechanizace. Nabízíme také samosběr jahod.

2Okrouhlický s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(29)
Zemědělská 1131, Hradec Králové Bezdlužná Ověřená

Naše firma se zabývá stavební činností a nákladní autodopravou. Provádíme veškeré zemní práce. Specializujeme se výstavbu pozemních komunikací a vodohospodářských staveb. Nabízíme přepravu stavebních materiálů, nadměrných nákladů a sypkých hmot. Zajišťujeme servis nákladních vozidel.

3Ing. Martin Divišek, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Zapečská 68, Chlumec nad Cidlinou

Prodej petrochemie a nábytku. Tuzemská a mezinárodní doprava.

4ZET SERVIS CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Družstevní 568, Nové Město nad… Bezdlužná

Opravy a servis tvářecí techniky (výstředníkové lisy), výroba a dodávky náhradních dílů. Autodoprava. Dodáváme elektromotory, převodovky, nabíječe, usměrňovače.

5CDS s.r.o. Náchod2 pobočky

Věnujeme se vnitrostátní a mezinárodní spedici a dopravě. Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu (pravidelnou, zájezdovou, smluvní), celní služby (Intrastat, JSD, T1, ručení, sklady), směnárenskou činnost, prodeje nafty, naturalu 95, B100, ad blue, náhradních dílů, olejů,…

6C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(56)
Dělnická 53, Brandýs nad Orlicí Bezdlužná

Firma C.I.E.B. Kahovec, spol. s. r. o. je významným dodavatelem sedadel pro různé typy užitkových vozidel. Mezi našimi výrobky najdete jak odpružená sedadla řidičů, tak i sedadla cestujících nebo speciální sedadla pro sanitní vozy či sportovní speciály. Dle přání zákazníků zabezpečujeme také výrobu…

7DAKO-CZ, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Budovatelů 323, Třemošnice Bezdlužná

Společnost DAKO-CZ, a.s. se zabývá vývojem, výrobou a servisem brzdových systémů pro kolejová vozidla. Naší společnost naleznete ve městě Třemošnice. Vyrábíme pneumatické brzdové systémy pro lokomotivy, železniční osobní a nákladní vozy, příměstské jednotky a vozy metra. Součástí výrobní náplně je…

8ERGO spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(62)
Trnavská 50, Chornice Bezdlužná

Jsme výrobně obchodní společnost, která se zaměřuje na celou řadu oblastí. Provozujeme opravárenské dílny pro traktory, nákladní automobily, zemědělskou a speciální techniku. Současně zajišťujeme autoservis pro osobní i nákladní automobily. Vyrábíme a prodáváme také sekačky.

9K PLUS

Autoservis, autopotahy, tiskárna, recyklace.

10FAJT s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(8)
Bystřecká 707, Jablonné nad Orlicí Bezdlužná

Autodoprava. Provoz truhlářství pod firmou Truhlářství Fajt s.r.o.. Výroba dřevěných palet pod značkou KTC WOOD s.r.o.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba nákladních pneumatik v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výroba nákladních pneumatik v oblasti Východní Čechy je založena na nejmodernějších technologiích a inovativních postupech, které umožňují výrobcům vyrábět pneumatiky s vysokou úrovní přilnavosti, odolnosti proti opotřebení a dlouhou životností. Tyto pneumatiky jsou navrženy tak, aby zvládly náročné podmínky na silnicích a aby poskytovaly optimální výkon v každé situaci.

Výroba nákladních pneumatik v oblasti Východní Čechy je zárukou kvality a spolehlivosti. Výrobci se snaží neustále inovovat a vylepšovat své výrobky, aby splňovaly nejvyšší požadavky zákazníků. Proto jsou nákladní pneumatiky vyráběny s ohledem na potřeby každého zákazníka a jsou k dispozici v různých velikostech a provedeních.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé nákladní pneumatiky, v oblasti Východní Čechy najdete mnoho výrobců, kteří vám nabídnou široký výběr pneumatik pro vaše nákladní vozidlo. Tyto pneumatiky jsou vyrobeny s ohledem na nejvyšší standardy a jsou zárukou bezpečnosti a výkonu na silnicích.