Výroba kotlů na uhlí – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází řada specialistů na výrobu kotlů na uhlí. Tyto kotly jsou ideální pro vytápění rodinných domů, ale také pro průmyslové objekty.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Step TRUTNOV a.s.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(5)
Horská 695, Trutnov

Step TRUTNOV a.s. je výrobcem a dodavatelem kotlů na biomasu. Kotle jsou v provedení teplovodním, horkovodním, parním nebo teplovzdušném. Kotle lze uzpůsobit pro možnost výroby elektrické energie. Společnost vyrábí z uhlíkatých nebo nerezových ocelí vzdušníky, výměníky, ohříváky, filtry, tlakové…

2ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s.

3.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Masarykova 16, Častolovice
Dnes už má zavřeno

Rodinná firma ROJEK má dlouholetou strojírenskou výrobní tradici. Sídlí v Častolovicích v Královéhradeckém kraji. Obchodní sídlo společnosti se nachází v Častolovicích, kde je také předváděcí hala s kompletním sortimentem dřevoobráběcích strojů a nová vzorkovna uceleného sortimentu tepelné techniky…

3Fedrsel Emil

4.6
★★★★★
★★★★★
(57)
Vendolí 279, Vendolí

Prodej, montáž a servis zplynovacích kotlů na uhlí a dřevo.

4Andrle Michal - Podpalovače z dřevité vlny1 pobočka

Výroba a prodej přírodního podpalovače z dřevité vlny a parafínu pro snadné roztopení topeniště (krb.kamna, vložka, sporák, kotel, gril) bez použití třísek.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba kotlů na uhlí v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výroba kotlů na uhlí je založena na dlouholeté zkušenosti a využívá moderní technologie, které zajišťují vysokou účinnost a spolehlivost. Kotly na uhlí jsou ekonomickou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit na nákladech za energie. V oblasti Východní Čechy najdete širokou nabídku kotlů na uhlí různých velikostí a výkonů, které splní požadavky každého zákazníka.