Výroba kotlů na biomasu – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází řada firem, které se specializují na výrobu kotlů na biomasu. Tyto kotly jsou ekologickou a úspornou alternativou k tradičním topným systémům.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Step TRUTNOV a.s.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(5)
Horská 695, Trutnov

Step TRUTNOV a.s. je výrobcem a dodavatelem kotlů na biomasu. Kotle jsou v provedení teplovodním, horkovodním, parním nebo teplovzdušném. Kotle lze uzpůsobit pro možnost výroby elektrické energie. Společnost vyrábí z uhlíkatých nebo nerezových ocelí vzdušníky, výměníky, ohříváky, filtry, tlakové…

2BALCAR vzduchotechnika, s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Petříkovická 488, Trutnov - Poříčí Bezdlužná

Výroba a montáže průmyslové vzduchotechniky. Výroba teplovodních nízkotlakých kotlů na biomasu. Výroba ucelených výrobních řad transportních ventilátorů a mechanických odlučovačů. Široké použití nejen v dřevozpracujících podnicích, ale i jinde v průmyslu po celé ČR i na Slovensku.

3PROPULS SOLAR s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(17)
Načešice 3, Načešice Bezdlužná

Výroba, montáž a prodej solární techniky a kotle na biomasu, solární kolektory.

4Blažek Petr- TEPELNÁ ČERPADLA

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K rybníčkům 249, Opatovice nad Labem Bezdlužná

Zabýváme se prací v oblasti tepelných čerpadel a jejich oprav. Potřebné informace Vám poskytnou recenze a porovnání výrobků. Neznámé pojmy najdete ve výkladovém slovníku a přehled dotací, které můžete na vytápění získat, v rubrice dotace. V neposlední řadě jsou tu pro Vás odborníci, kteří Vám s…

5Teplárenská společnost Hlinsko, spol. s r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Družstevní 1523, Hlinsko Bezdlužná

Teplárenská společnost Hlinsko se zabývá výrobou a rozvodem tepla a teplé užitkové vody.

6Automatické kotle Greeneco

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Kbelnice u Jičína 86, Jičín Bezdlužná

Firma Greeneco, se mnoho let zabývá výrobou automatických kotlů na tuhá paliva pro vytápění obytných domů a komerčních objektů. Zabýváme se prodejem automatických kotlů jejich servisem a odborné montáži.

7Pelletia - cz spol. s r.o.

Dodávky technologie na zpracování biomasy sušením a lisováním na pelety. Výroba peletek a automatických kotlů na peletky.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba kotlů na biomasu v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výroba kotlů na biomasu je založena na využití obnovitelných zdrojů energie, jako jsou dřevěné pelety, štěpky nebo sláma. Tyto zdroje jsou cenově dostupné a snadno dostupné v oblasti Východní Čechy. Výroba kotlů na biomasu je také spojena s nižšími emisemi CO2, což přispívá k ochraně životního prostředí. Pokud hledáte účinný a ekologický způsob vytápění, výroba kotlů na biomasu v oblasti Východní Čechy je tou správnou volbou.