Výroba klimatizací do aut, vozů – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází řada firem, které se specializují na výrobu klimatizací do aut a vozů. Tyto firmy nabízejí širokou škálu produktů, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální komfort a pohodlí při jízdě.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1FOREZ s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Ostrov 2, Ostrov u Lanškrouna
Otevřeno do 22:00
Ověřená

Zabýváme se výrobou kovových a plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. V současnosti máme volná místa a nabízíme práci na pozici směnový mistr, pracovník IT, IT technik, správce sítě, představitel systému životního prostředí a seřizovač pro lisovnu.

2MRAZÍK v.o.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
V Domcích 488, Trutnov Bezdlužná Ověřená

Prodej, montáž a servis v oboru klimatizace a chlazení. Chladírenské a mrazírenské boxy, průtokové chladiče, bazénové odvlhčovače, tepelná čerpadla.

3PROFIINSTAL, s.r.o. - Instalatérské a topenářské potřeby Jaroměř

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Žižkova 395, Jaroměř Bezdlužná

PROFIINSTAL s.r.o. - Instalatérské a topenářské potřeby, topenářský materiál, krby a krbová kamna, čerpadla. Dále se zabývá prodejem klimatizací, tepelných čerpadel i s dotací, krbových vložek, kouřovin, nářadí pro krby, tlakové nádoby a ponorná, kalová a samonasávací čerpadla. Jsme autorizovaný…

4EKO-EKVITERM, společnost s ručením omezeným

Řídicí a vizualizační systém s možností oboustranné komunikace. Nabízíme projekci, prodej, montáž a servis. Provádíme realizace technologických celků, topení, chlazení, klimatizace. Řízení výrobních technologií dle požadavků investora. Velkoobchod.

5VZDUCHOTECHNIKA - ŠLAPAL, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Horní Dobrouč 147, Dolní Dobrouč
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Provádíme montáž vzduchotechniky a montáž klimatizace, výrobu potrubí a revize protipožárních klapek. Prodáváme ventilátory a prvky vzduchotechniky, teplovzdušné větrání a vytápění. Jsme autorizovaným střediskem firem Remak, Atrea a LG.

6Urban Opatovec s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(49)
Opatovec 9, Opatovec
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Naše firma nabízí kompletní služby autoservisu. Již mnoho let se specializujeme na autoelektriku. Opravy, servis a prodej startérů, alternátorů a nezávislého topení. Dále nabízíme servis a plnění klimatizace. Výrobu kabelových svazků na Multicar M25 a prodej kvalitních autobaterií značky Banner.…

7EKOKLIMA A/C s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Skořenice 142, Skořenice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

EKOKLIMA A/C s.r.o. Choceň vyrábí, dodává, montuje a provádí servis klimatizační techniky pro vozidla na českém a slovenském trhu od roku 1998. Při své činnosti firma využívá zkušeností zaměstnanců dlouhodobě pracujících v oboru chladicí a klimatizační techniky, konstruktérů a mechaniků vyučených v…

8POHORELEC s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Čepí 100, Čepí Bezdlužná

Vývoj, výroba a montáž v oblasti filtrace vzduchu, špičkové filtro-ventilační jednotky, autoklimatizace a CNC kovovýroba, laserové vypalování. Provádíme děrování na stroji Trumatic a ohýbání, ohraňování na lisovacím stroji CNC. Svařování hliníku, oceli, nerezu. Rodinný podnik s tradicí od 1990.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba klimatizací do aut, vozů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výroba klimatizací do aut a vozů je velmi důležitá, protože umožňuje udržovat příjemnou teplotu v interiéru vozidla, což je zvláště důležité v letních měsících. Tyto klimatizace jsou navrženy tak, aby byly co nejefektivnější a zároveň co nejméně náročné na energii. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele klimatizací do aut a vozů v oblasti Východní Čechy, určitě se vyplatí kontaktovat jednu z mnoha specializovaných firem v této oblasti.