Výroba klikových, kloubových hřídelí – Východní Čechy

Klikové a kloubové hřídele jsou klíčovými součástmi mnoha strojů a zařízení. V oblasti Východní Čechy se nachází řada specializovaných výrobců, kteří se zaměřují právě na výrobu těchto důležitých komponentů.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1EKVITA, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Náchodská 6, Trutnov Ověřená

Jsme strojírenská firma, která se zabývá vysoce přesným CNC obráběním. Nabízíme vám CNC soustružení, CNC frézování a CNC broušení. Na zakázku obrábíme všechny běžně dostupné materiály od jednotek kusů po tisícové série.

2TTK - HK, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Brněnská 700/25, Hradec Králové Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou tlumičů torsních kmitů pro automobilový průmysl. Jedná se o gumo-kovové tlumiče, které jsou nejčastěji uloženy na kardanové, nebo klikové hřídeli. Kontaktujte nás. S výrobou tlumičů máme přes 22 let zkušeností.

3Bühler CZ s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Nádražní 696, Žamberk Bezdlužná Ověřená

CNC obrábění, soustružení, řemeny, řemenice, hřídele, převodovky, skříně, plechová výroba. Výroba strojů a průmyslových zařízení. Na našem pracovišti máme k dispozici obrobnu, lakovnu, plechovou výrobu, kontrolu jakosti, logistiku, administrativu a tréninkové centrum.

4COROLL s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hostovského 525, Hronov
Otevřeno od 8:00
Ověřená

Dodáváme ložiska a komponenty pro strojírenství špičkové kvality. V našem sortimentu naleznete kuličková ložiska, kuličkové šrouby, lineární vedení, hřídelové spojky a mnoho dalších produktů od předních světových výrobců.

5LANGHAMER s.r.o.

Trstěnická 932, Litomyšl
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej náhradních dílů pro traktory a nákladní automobily. Nabízíme náhradní díly Avia, Tatra, Liaz, MTS, náhradní díly Karosa, Scania, Man nebo náhradní díly Zetor, multicar a náhradní díly Volvo.

6Lopaur Jiří - BRUSÍRNA VÁLCŮ2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bieblova 566/5, Hradec Králové Bezdlužná

Provádíme generální opravy a výbrusy válců všech typů motorů (včetně veteránů). Zajišťujeme broušení klikových hřídelí, navařování a renovace náhradních dílů, vylévání ložisek kompozicí, zhotovování pístů, svislé a vodorovné vyvrtávání. Prodej ND.

7KTR CR, spol. s r.o.

Naše společnost se stala jedním z mála výrobců spojek na světě s vlastní globální obchodní a servisní sítí, s vlastními odborníky a s vlastním výzkumem a vývojem. Zaměřujeme se na brzdové systémy, upínací pouzdra, hydraulické komponenty, pojistné spojky a mechanické pohony.

8Rieter CZ s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(20)
Moravská 519, Ústí nad Orlicí Bezdlužná

Společnost Rieter CZ s.r.o. se sídlem v Ústí nad Orlicí je součástí švýcarského koncernu Rieter, který je předním světovým výrobcem strojních zařízení a ucelených systémových řešení pro textilní průmysl.

9TB EPOX s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(5)
Grégrova 650, Česká Třebová
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodej ložisek, manžet a řemenů v kamenném obchodě, ale i na našem e-shopu.

10LOŽISKA NA KOMENDĚ

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Komenského 266, Náchod
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá prodejem valivých ložisek od nejznámějších českých i světových výrobců, mezi které patří hlavně ZKL, ZVL, SKF, TIMKEN, CX a mnoho dalších. Dále nabízíme gufera, válečkové řetězy, řemeny, segerovky, výrobky firmy LOCTITE a maziva SKF.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba klikových, kloubových hřídelí v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky moderním technologiím a kvalitním materiálům dokážou tyto firmy vyrábět klikové a kloubové hřídele s vysokou přesností a odolností. Tyto výrobky jsou pak používány v široké škále průmyslových odvětví, jako jsou například automobilový průmysl, energetika, zemědělství a mnoho dalších.

V oblasti Východní Čechy se nachází řada výrobců klikových a kloubových hřídelí, kteří se mohou pochlubit nejen moderními technologiemi, ale také dlouholetou zkušeností a odbornými znalostmi. Díky tomu jsou schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům svých zákazníků.

Pokud hledáte spolehlivého výrobce klikových a kloubových hřídelí v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat jednu z mnoha specializovaných firem. Ty vám rády poskytnou další informace o svých výrobních procesech a produktové nabídce, a pomohou vám najít řešení přesně podle vašich potřeb.