Výroba klempířského nářadí – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází řada klempířských firem, které se specializují na výrobu kvalitního nářadí. Tyto firmy využívají moderní technologie a kvalitní materiály, aby mohly nabídnout svým zákazníkům nejlepší produkty na trhu.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Stas, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(6)
Na bělidle 1433, Vrchlabí Bezdlužná

Provádíme stavby na klíč, rekonstrukce a opravy obytných budov a výrobních prostor. Dále sádrokartonářské konstrukce, zámečnické a klempířské práce, autodopravu. Firma je v SOD akce Zelená úsporám - zateplování budov.

2STŘECHY KLINGR s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(54)
Lánovská 602, Vrchlabí Bezdlužná

Kompletní příslušenství pro střechy, plechy, okapy.

3Imlauf s.r.o.

Společnost Imlauf s.r.o. nabízí různorodou škálu služeb: klempířství a pokrývačství (opravy střech, dodávku a montáž nových střech, střešních oken, klempířské práce, vzduchotechnické práce podle přání zákazníka), zámečnické (jak pro stavební činnosti, tak i ostatní zámečnické práce) a nástrojařské…

4Variant vm s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(45)
Voštice 896, Vysoké Mýto
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dodáváme střešní krytiny a trapézy Lindab, Tondach, Bramac, Onduline, Ruukki, Mediterran, eternit, Cembrit, Arcelormittal. Nabízíme střešní okna Velux, Roto, doplňky HPI, sklolamináty-desky a role, žlaby, svody, okapy, Ciko komíny. Spojovací materiály.

5Václav Vorlíček - Bespo1 pobočka

Firma Václav Vorlíček - Bespo se zabývá dodávkou a montáží sádrokartonových půdních vestaveb, stropních podhledů, izolací a střešních oken. Dále pokládáním podlahových krytin a obkládáním stěn. Zámečnická výroba, kovovýroba, vrata, brány, regály, pásové dopravníky, válečkové dráhy a pracovní stoly.

6OLSPOL s.r.o.

Tkalcovská 966/1A, Svitavy - Lány
Dnes už má zavřeno

Historie firmy OLSPOL s.r.o. sahá až do roku 1992, kdy ji založil pan Ladislav Oliva a jmenovala se OL&SPOL Svitavy. Firma již od počátku měla dynamický rozvoj a tak z původních 12 zaměstnanců se rozšířila až na nynějších 30 zaměstnanců. Od 1.1.2005 byla firma přetransformována na právnickou osobu…

7Košnar Jan

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Hlavní 50/43, Svitavy

Firma Tesařství Jan Košnar se specializuje na zakázkovou výrobu. Naším cílem je co nejvyšší kvalita práce. Samozřejmostí je slušné a rychlé jednání,spolehlivost, realizace a dodržení termínu zakázky. Nabízíme poradenskou činnost. Kalkulaci cennové nabídky Vám rádi vypracujeme zdarma a odpovíme na…

8DÍLO, výrobní a obchodní družstvo

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Svratouch 217, Svratouch

Výroba kovového spotřebního zboží. Galanterní klempířství - cedníky, pocínované hrnky, nálevky, kropičky. Hobby program - pracovní stoly, skříňky, závěsné panely na nářadí, lopaty, škrabky, ocelové radiátorové články, pletivo, sloupky, brány. Tváření a lisování.

9Štejdíř Milan- PROFI.MK

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Spravedlnosti…, Pardubice
Dnes už má zavřeno

Firma ve sdružení Milan Štejdíř – PROFI.MK podniká od roku 2007. Vznikla na základě zkušeností ve stavební a střechařské branži. Vzhledem k dlouholeté praxi také ve strojírenství, se firma orientuje nejen na dodávky potřeb pro klempíře a pokrývače, ale nabízí také strojní zařízení pro zámečníky a…

10Drekos made s.r.o.

Jasenná 20, Jasenná Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti výroby a prodeje dřevoobráběcích a dřevozpracujících strojů, pilových kotoučů, umělých kamen či tesařských a kamenických prací aj.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba klempířského nářadí v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výroba klempířského nářadí je náročný proces, který vyžaduje zkušenosti a odborné znalosti. Proto se v oblasti Východní Čechy nachází řada kvalifikovaných klempířů, kteří jsou schopni vyrobit nářadí na míru podle přání zákazníka. Pokud hledáte kvalitní klempířské nářadí, v oblasti Východní Čechy určitě najdete řadu firem, které vám mohou nabídnout široký výběr produktů za konkurenceschopné ceny.