Výroba hašeného, dusíkatého vápna – Východní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1František Horský - zámečnictví, obrábění kovů

Strašov 29, Vápno Bezdlužná Ověřená

Naše zámečnictví nabízí obrábění kovů, opravy a výrobu pístnic, výrobu přípravků, drobné konstrukce, frézařské a soustružnické práce. Prohlédněte si naše ukázky práce a kontaktujte nás!

2FENCIK s.r.o.

Poskytování dopravní služby pro soukromé osoby i pro malé a velké firmy v oblasti vnitrostátní dopravy a obchodu se stavebninami.

3DSK stavebniny s.r.o.8 poboček

Kydlinovská 505, Hradec Králové
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Už od roku 1997 prodáváme stavební materiál a příslušenství pro všechny typy staveb od komunikací, bytové a občanské výstavby až po velké průmyslové objekty. Naši zákazníci oceňují nejen šíři nabízeného sortimentu, ale i kvalitu, poradenství a množství poskytovaných služeb. Mezi naše hlavní…

4TRUHLÁŘSTVÍ MRŠTÍK s.r.o.

Strašov 75, Vápno Bezdlužná

Zabýváme se truhlářskou výrobou atypických palet, nábytku, dveří, obkladů a bytových doplňků. Nábytek vyrábíme z masívu, dýhy a lamina. Nabízíme výrobu a montáže schodišť včetně doplňků, pergol, altánů, garážových stání, teras.

5STAVEBNINY VM s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment stavebního a hutního materiálu. Fasádní studio-vizualizace a tónování, vzorkovna dveří Sapeli-dodávka a montáž. Poskytujeme poradenské služby, kalkulace spotřeb a cen, dopravu materiálů vozidly s hydraulickou rukou.

6Tuza Vladimír- STAVEBNINY DRAŽKOVICE

Prodej stavebních materiálů, půjčování stavební mechanizace. Možnost komisního prodeje. Příjem zboží do komise. Půjčování stavební mechanizace jako například stavební míchačky, potrubí pro svislou dopravu suti, lešení trubkové i haki, pojízdné lešení, lešeňové kozy, zemní vrták, mlýnek na břízolit,…

7TRASTAM s.r.o.

Boršov 94, Moravská Třebová
Otevřeno od 16:00
Bezdlužná

TRASTAM s.r.o., se sídlem Boršov 94, 569 21, Moravská Třebová, v okrese Svitavy a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 35279, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Provádění staveb,…

8STAVING VM s.r.o.

Zabýváme se projektovou činností ve výstavbě a prováděním staveb. Prodáváme stavební materiály a stavební hmoty.

9SAINT-GOBAIN Building Distribution CZ, a.s. (pobočka Hradec Králové)8 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(29)
Bratří Štefanů 979, Hradec Králové Bezdlužná

Nabízíme veškerý sortiment stavebnin. Dodáváme stavební materiály, obklady, dlažby, dveře, okna, koupelny, sanitu, nářadí, stavebniny, fasády, izolace, střechy a další doplňky pro Váš dům, byt, stavbu i zahradu v 53 prodejnách po celé ČR.

10Urválek Jiří - Stavebniny

Prodej sortimentu stavebnin a kovomatu, poradenské služby.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba hašeného, dusíkatého vápna v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Výroba hašeného, dusíkatého vápna najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Východní Čechy.