Výroba dveřních klik – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází řada firem, které se specializují na výrobu dveřních klik. Tyto kliky jsou nejen praktické, ale také esteticky pěkné a dokážou dodat dveřím na domě či bytě na atraktivitě.

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1TRIVOS - truhlářství v.o.s.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Jiráskova 568, Borohrádek Bezdlužná Ověřená

Hledáte kvalitní okna a dveře z masivního dřeva? Pak jsme tu pro vás. V našem truhlářství se specializujeme na výrobu dřevěných eurooken, dřevěných vchodových dveří a zimních zahrad. Při výrobě používáme masivní dřevo nejvyšší kvality.

2EUROOKNA PAVELKA s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Horní Kostelec 270, Červený Kostelec Bezdlužná

Výroba dřevěných eurooken a vchodových dvěří IV68,IV78,IV88 iz.trojsklo U 0,6 w/km2. Zaměření, montáž, vnitřní a vnější hliníkové parapety, žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu. Systém parozábran i3 pro okna. Dřevěné kliky, dřevěné naklapávací mřížky.

3TRUHLÁŘSTVÍ KEST s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Vážní 1064, Hradec Králové
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Naše truhlářská firma KEST s.r.o. se zabývá veškerou, zejména zakázkovou truhlářskou výrobou a to jak z masivního dřeva, tak aglomerovaných desek. Pro naše zákazníky zajišťujeme kompletní dodávky truhlářských prací od zaměření, návrhu, kalkulace až po montáž včetně všech souvisejících prací. Naše…

4DOOREG s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Střelecká 45/2, Hradec Králové 2 Bezdlužná

Zastoupení POL-SKONE pro HK, Pardubický kraj a Vysočinu. U nás naleznete mimo jiné např. dveře vchodové, vnitřní, dýhované, protipožární, posuvné, skládací, dřevěné, zárubně, euro okna, balkónové dveře, vstupní prosklené, kliky, podlahy, parapety.

5CRATER HK s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(131)
Bratří Štefanů 950…, Hradec Králové Bezdlužná

Potřeby pro truhláře, řemeslníky, kutily. Specializujeme se na prodej nábytkového a stavebního kování, nabízíme také spojovací a upevňovací techniku, nářadí, nástroje, lepidla, výrobky stavební chemie a další.

6Šír Josef

Naše firma zajišťuje výrobu, velkoobchodní a maloobchodní prodej mosazného kování na dveře, špaletová okna a euro okna. Dále se specializujeme na výrobu a prodej držáku madla schodišťového zábradlí.

7POSTRACH Milan - Kovářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hertvíkovice 11, Mladé Buky Bezdlužná

Nabídka kovářských prací.

8LEXIKON CZ, s.r.o.

Pardubická 178, Chrudim
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Kompletní dodávky plastových, dřevěných euro nebo dřevohliníkových oken a dveří. Dále garážových vrat, zimních zahrad, rolet, okenic, žaluzií, parapetů a všeho, co s okny souvisí.

9DŘEVOINTERIÉR, s.r.o.

Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně a nábytek na zakázku z lamina, masivu i vysokého lesku. Prodáváme nábytkové i stavební kování - úchytky, kliky, štíty, závěsy, panty, kuchyňské dřezy. Nabízíme také drátěné programy a kování na posuvné dveře. Prodáváme barvy, lepidla, tmely, těsnění oken i dveří.

10TTK CZ s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(21)
Dolní Čermná 12, Dolní Čermná
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

První zmínka o společnosti TTK CZ s.r.o. se datuje k roku 1992, kdy firma vznikla. Hlavním výrobním programem byla zdvojená okna a atypické truhlářské výrobky. Postupně se výroba orientovala na modernější eurookna typu IV 68 konstruované podle DIN 68121 splňující požadavky harmonizované ČSN 74 6101…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba dveřních klik v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výroba dveřních klik je zpravidla zajišťována pomocí moderních technologií a kvalitních materiálů, což zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost produktů. Pokud hledáte kvalitní dveřní kliky, určitě se podívejte na nabídku firem v oblasti Východní Čechy, které nabízejí široký výběr různých typů a designů klik. S výběrem vhodného produktu vám rádi poradí a pomohou vám vybrat kliky, které budou nejen praktické, ale také krásné a vkusné.