Výroba dárkových krabic, krabiček – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází řada firem, které se specializují na výrobu dárkových krabic a krabiček. Tyto produkty jsou ideální pro různé příležitosti, jako jsou svatby, narozeniny, Vánoce a mnoho dalších.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1KARTONÁŽ - Jaroslav Michálek

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Bulharská 1730, Pardubice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem kartonových krabic a obalů. Nejpoužívanějšími obaly jsou krabice klopové, víkové, krabice výsekem (tvarový výsek). Obaly zhotovujeme z hladkých lepenek, mikrovlny, 3-vrstvé a 5-vrstvé lepenky. Součástí obalů jsou proklady, vestavby, mřížky, fixace. Dále…

2CONDI s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Panelová 955, Hradec Králové Bezdlužná

Vyrábíme papírové tašky a obaly. Zpracování papíru a tisk. Balicí papír s potiskem, vánoční papír.

3Poličské obaly s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(31)
Pomezí 158, Pomezí Bezdlužná

Zabýváme se malovýrobou z kartonu. Na zakázku zhotovíme dárkové kazety na cokoli i se saténem, folií, zlatotiskem. Herbářové krabice, kazety, alba pro filatelisty, krabičky na pohlednice a fotky, potahované krabice, klopové a tvarové výseky, pasparty, kazetky na medajle a jiné.

4Tejkl Zdeněk, Ing.

Výroba potahované kartonáže a dárkových krabic.

5Víchová Iveta- Ručičky.cz1 pobočka

2.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Robousy 122, Jičín Bezdlužná

Na našem eshopu vytváříme prostor pro lokální umělce a řemeslníky. Výrobky ruční práce jsou například zvony, kabelky, nebo bižuterie. Podpořte dobrou věc a udělejte si radost na ručičky.cz. Přinášíme jedinečný eshop, který spojují ručně vyráběné produkty. Každý výrobek je originál a jeho zakoupením…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba dárkových krabic, krabiček v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výroba dárkových krabic je zpravidla založena na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, což zaručuje, že každá krabice bude unikátní a splní přesně to, co si zákazník přeje. Výroba krabic je prováděna z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost. Pokud hledáte originální dárek pro své blízké, neváhejte a obraťte se na některou z firem v oblasti Východní Čechy, které se specializují na výrobu dárkových krabic a krabiček.