Výroba betonového oplocení – Východní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1RACIO stavební firma s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 318, Častolovice
Otevřeno od 6:15
Bezdlužná

RACIO stavební firma s.r.o Kostelec nad Orlicí se sídlem v Častolovicích byla založena již v roce 1990. Činnost firmy je založena na dvou hlavních oborech, a to na klasickou stavební činnost a na betonářskou výrobu.

2KOMPLET - Novák Jiří

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
T.G.M. 804, Týniště nad Orlicí Bezdlužná

Sháníte plot, bránu či branku - potřebujete oplotit svůj pozemek? Česká společnost KOMPLET – Novák Jiří je specialista na ploty a pletiva. Poradíme Vám s výběrem vhodného typu oplocení a materiálu. Provedeme jeho montáž včetně zednických prací nebo Vám dodáme kompletně potřebný materiál pro…

3DOPS s.r.o.- ploty od českého výrobce2 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Radkyně 42, Nová Paka Bezdlužná

Vyrábíme pletiva pozink, plastovaná, oplocení průmyslové 3D, ploty oplocenka, ohrazenka, sloupky, rámy, brány, branky, ostnatý drát, plot trubičkový. Gabiony, rabice, tkaniny, kari sítě, betonářská výztuž, úvazky, spony. Prodáváme zámky. Železářství.

4Ploty Pardubice s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(26)
Průmyslová 344, Pardubice - Černá…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše firma nabízí všechny typy plotů, zahradní domky, terasy, spojovací materiál, nátěry na dřevo Saicos. Montujeme brány, branky, ploty z čtyřhranného pletiva, ze svařovaných sítí a panelů, betonové, hliníkové, kované, dřevěné, z kompozitních materiálů.

5BEVES Lanškroun s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(42)
Dukelských hrdinů 14, Lanškroun

Výroba a prodej betonových plotů a dílců, pletiva či dělicích stěn a kotců. Zajištění montáže a dopravy po celé ČR.

6Velebný Jan1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Dobrovského 290, Lanškroun Bezdlužná

Výroba, dodávka, prodej : - betonové výrobky: - betonové ploty, plůtky, oplocení - ploty z betonu - stavebnicové ploty - plotové prvky, kůlky, sloupky - betonové hrazení - ploty na: - zahrady - soukromé objekty - firemní pozemky - okrasné ploty - kovové ploty - posuné brány - křídlové brány.

7ZVAP s.r.o.

Výroba betonových plotů, montáž oplocení, stavební práce.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba betonového oplocení v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Výroba betonového oplocení najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.