Výroba archivních krabic, krabiček – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází řada firem, které se specializují na výrobu archivních krabic a krabiček. Tyto produkty jsou nezbytné pro správné uskladnění a ochranu dokumentů a dalších archiválií.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1KARTONÁŽ - Jaroslav Michálek

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Bulharská 1730, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem kartonových krabic a obalů. Nejpoužívanějšími obaly jsou krabice klopové, víkové, krabice výsekem (tvarový výsek). Obaly zhotovujeme z hladkých lepenek, mikrovlny, 3-vrstvé a 5-vrstvé lepenky. Součástí obalů jsou proklady, vestavby, mřížky, fixace. Dále…

2SERVISBAL OBALY s.r.o.- kartonové obaly2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(91)
Na Poříčí 661, Dobruška Bezdlužná

Výroba obalů z vlnité lepenky, vnitřní vybavení krabic a prodej obalových materiálů. Jsme specialisté na fixace uvnitř krabice – fixační mřížky, proložky a separátory. Doporučíme efektivní řešení Vašich obalových potřeb s celkovou úsporou logistických nákladů. Navrhneme obal vhodný přesně pro Váš…

3BETAZ s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Nádražní 458, Hlinsko Bezdlužná

Výroba archivačních, odnáškových a dortových krabic, obalů a tvarových výseků z pětivrstvé, třívrstvé i strojní lepenky.

4BETAZ - kartonáž s. r. o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Nádražní 458, Hlinsko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba krabic, obaly, stojánky, šanony. Flexotisk, kašírování, ofset v CMYK. Kvalitu povrchu dodáváme v laku a v laminu. Pracovní doba: PO - PÁ 6.00 - 14.00 hod.

5V&W EUROPACK s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(23)
Brtev 95, Lázně Bělohrad Bezdlužná

Vyrábíme a dodáváme obalové materiály. Zabýváme se především dodávkami vlnitých lepenek a obalů vyrobených z těchto materiálů. Dále dodáváme papírové hrany, vázací pásky a spony, lepící pásky, fólie, mirelon, balicí papír.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba archivních krabic, krabiček v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výroba těchto krabic je založena na precizním zpracování kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhodobou ochranu uložených dokumentů. Díky moderním technologiím jsou dnes tyto krabice vyráběny v různých velikostech a provedeních, aby vyhovovaly potřebám různých zákazníků. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele archivních krabic v oblasti Východní Čechy, určitě se neváhejte obrátit na některou z místních firem.