Výměna vzduchového filtru u automobilů, vozů – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy je výměna vzduchového filtru u automobilů nezbytnou součástí pravidelné údržby vozidla. Tento filtr je zodpovědný za čistý vzduch, který se dostává do motoru a zajišťuje tak jeho správnou funkci.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1FOREZ s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Ostrov 2, Ostrov u Lanškrouna
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Zabýváme se výrobou kovových a plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. V současnosti máme volná místa a nabízíme práci na pozici směnový mistr, pracovník IT, IT technik, správce sítě, představitel systému životního prostředí a seřizovač pro lisovnu.

2Rašín Jaromír - AUTOLAK TOP-LAC

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Ambrožova 906/2, Hradec Králové Bezdlužná Ověřená

Míchání autolaků a sprejů. Prodej sortimentu a poskytování služeb v oblasti lakování.

3LANGHAMER s.r.o.

Trstěnická 932, Litomyšl
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej náhradních dílů pro traktory a nákladní automobily. Nabízíme náhradní díly Avia, Tatra, Liaz, MTS, náhradní díly Karosa, Scania, Man nebo náhradní díly Zetor, multicar a náhradní díly Volvo.

4EKO - ŠIMKO s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
1. máje 2000, Náchod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše rodinná firma se již přes dvacet let věnuje výrobě a prodeji odsavačů do strojní výroby a zubních ordinací. Podstatná část naší nabídky je zavadění komplexních vysávacích systémů do průmyslových podniků a rodinných domů. Při výběru technologie poskytujeme našim zákazníkům bezplatnou…

5MOTOSLUŽBY CHRUDIM s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(113)
Na Ostrově 759, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výhradní dovozce,velkoobchod,maloobchod: -oleje Denicol pro ČR** a SR**. Prodej,servis,leasing: -skútry Peugeot -náhradní díly -motoshop,nové moto -motobazar -přilby,oblečení a příslušenství -dětská elektrovozítka PEG-PEREGO.

6Klíma Pavel - PMK autoservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Rudoltice 132, Rudoltice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Montáže LPG, nabídka automechanických a autoklempířských prací. Čištění interiérů vozidel.

7POHORELEC s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Čepí 100, Čepí Bezdlužná

Vývoj, výroba a montáž v oblasti filtrace vzduchu, špičkové filtro-ventilační jednotky, autoklimatizace a CNC kovovýroba, laserové vypalování. Provádíme děrování na stroji Trumatic a ohýbání, ohraňování na lisovacím stroji CNC. Svařování hliníku, oceli, nerezu. Rodinný podnik s tradicí od 1990.

8PHB CZ s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(18)
Jiráskova 1667 …, Rychnov nad Kněžnou Bezdlužná

Motorové oleje, Filtry, Maziva PHB CZ s.r.o. nabízí oleje, filtry, maziva, autokosmetiku a služby jako výměna oleje v lokalitě Rychnov nad Kněžnou.

9Veselý Aleš- Autodíly

4.8
★★★★★
★★★★★
(36)
Brněnská 57, Březová nad Svitavou Bezdlužná

Již dlouho dobu se zabýváme prodejem autodílů různých druhů i značek. Od druhodílů přes repasované náhradní díly po originální náhradní díly a příslušenství. V naší nabídce kromě náhradních dílů, příslušenství a doplňků naleznete i širokou nabídku autobaterií.Náhradní díly, příslušenství,…

10J.P.D. GROUP, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(58)
Čepí 114, Čepí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma J.P.D. GROUP, s.r.o. byla založena v roce 2005, jako pokračovatel fyzické osoby. Specializuje se na výrobu dílů a strojírenských výrobků pro dopravní prostředky a jejich dodávky do prvovýroby a zároveň komplexní následný prodej nahradních dílů na nákladní vozidla, osobní vozidla a autobusy.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna vzduchového filtru u automobilů, vozů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výměna vzduchového filtru by měla být prováděna pravidelně, aby se zabránilo zanesení filtru a zhoršení výkonu motoru.

V oblasti Východní Čechy je mnoho kvalitních autoservisů, které nabízejí výměnu vzduchového filtru u automobilů. Tyto servisy mají zkušené techniky, kteří dokážou rychle a efektivně vyměnit filtr a zkontrolovat další důležité součásti vozidla.

Výměna vzduchového filtru u automobilů je důležitá nejen pro správnou funkci motoru, ale také pro zdraví řidiče a cestujících. Filtr totiž zabraňuje vniknutí nečistot a prachu do interiéru vozidla, což může způsobit alergické reakce a další zdravotní problémy.

Proto je výměna vzduchového filtru u automobilů v oblasti Východní Čechy nezbytnou součástí pravidelné údržby vozidla. Doporučuje se provádět ji minimálně jednou za rok, nebo po ujetí určitého počtu kilometrů. Výměna filtru je relativně jednoduchá a rychlá záležitost, která však může mít velký vliv na výkon a bezpečnost vašeho vozidla.