Výměna chladiče klimatizace – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho autoservisů, které nabízejí výměnu chladičů a klimatizací. Tyto služby jsou velmi důležité pro správnou funkci vozidla, zejména v letních měsících.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1TERMOMONT s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Nedošín 128, Litomyšl Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti technických zařízení budov – vytápění, chlazení, zdravotechnika, vzduchotechnika, klimatizace, rozvody plynu a médií, požární ochrana, měření a regulace. Součástí našich služeb je záruční a pozáruční servis. Poradíme vám, jak na úspory energií.

2EKO-EKVITERM, společnost s ručením omezeným

Řídicí a vizualizační systém s možností oboustranné komunikace. Nabízíme projekci, prodej, montáž a servis. Provádíme realizace technologických celků, topení, chlazení, klimatizace. Řízení výrobních technologií dle požadavků investora. Velkoobchod.

3Manta PLUS, spol. s r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Semtín U37, Pardubice

Jsme jeden z největších autorizovaných dovozců a distributorů v oblasti klimatizací Toshiba, chladících systémů a vzduchotechniky Toshiba v ČR. Nabízíme také tepelná čerpadla. Zajišťujeme kompletní servis, revize či montáže klimatizací.

4ALFACO, spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(7)
Pernerova 780, Choceň Bezdlužná

ALFACO - Přední světoví výrobci chlazení Společnost ALFACO s. r. o. je aktivní v deseti zemích Evropy, přičemž v polovině z nich má stálé zastoupení. Sídlo společnosti je ve Vídni, zastoupení pro Českou Republiku je v Chocni. Hlavní náplní společnosti je obchodní činnost spojená s technickou a…

5NOVATERM CHOCEŇ, s.r.o.

Husova 86, Choceň Bezdlužná

Firma je zaměřena na projekce, dodávky a servis chladicích zařízení a tepelných výměníků. Specialista na aplikace chladících zařízení a tepelných výměníků. Dodávky a servis chladících zařízení s chladivy: NH3, R 404A, R 417A, R 134a, R407C apod. Chladící výkony již od 3kW a výše.

6ENERGIS 92, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Vážní 531, Hradec Králové Bezdlužná

Vývoj, projekce, výroba, prodej, montáž a servis zařízení pro distribuci tepla a elektrické energie.

7Láša Jiří

Elektrické stroje a transformátory, jejich díly. Výměníky tepla, stroje klimatizační, chladicí a filtrační zařízení. Elektrické stroje a transformátory, jejich díly.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna chladiče klimatizace v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Autoservisy v oblasti Východní Čechy mají k dispozici moderní technologie a kvalifikované pracovníky, kteří zajistí rychlou a spolehlivou výměnu chladičů a klimatizací. Pokud hledáte profesionální servis pro vaše vozidlo, v oblasti Východní Čechy určitě najdete toho pravého partnera pro vaše potřeby.