Výkup starých dveří – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho starých dveří, které mají své kouzlo a historii. Pokud vlastníte takové dveře a uvažujete o jejich výměně, můžete zvážit možnost výkupu.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1S&Ř, CH KOVO, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(21)
Chroustovice 156, Chroustovice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Naše společnost se zabývá řezáním plechu pomocí laserové či klasické metody, vysekáváním plechu, ohýbaním plechu různé tloušťky. Dále zámečnickou výrobou náročných výrobků, práškovým lakováním, kde používáme pouze ekologické prášky bez obsahu těžkých kovů, zároveň vyrábíme odsavače par …

2Daniel Josef - Pila Zákopanka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Líšnice 154, Líšnice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provoz pily a truhlářství. Zpracování dřeva, výroba postelí, atypických oken a dveří, pergol, zahradních domků. Pronájem jarmarečních stánků.

3HEMT, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Oldřiš 267, Borová u Poličky
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Provoz truhlářství, výroba a prodej řeziva a výkup kulatiny. Vyrábíme palubky, podlahová prkna hoblovaná a sušená. Okna, jednoduchá, dvojitá, zdvojená, oblouková, jinak tvarovaná. Dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, vnitřní,venkovní, garážové, výplňové, prosklené, palubkové, obložení stropních trámů…

4Doleček Zbyněk Ing.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Orličky 40, Orličky
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Truhlářství a pila.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup starých dveří v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výkup starých dveří je v dnešní době velmi populární a může být pro vás výhodným řešením. Pokud se rozhodnete pro výkup, můžete získat peníze za své staré dveře a zároveň ušetřit na nákladech za nové dveře. Výkup starých dveří je rychlý a jednoduchý proces, který vám ušetří spoustu času a energie. Pokud tedy máte staré dveře v oblasti Východní Čechy, neváhejte a zvažte možnost výkupu.