Výkup katalyzátorů – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho společností, které se specializují na výkup katalyzátorů. Tyto společnosti nabízejí rychlý a efektivní způsob, jak se zbavit starých a nevyužitých katalyzátorů.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1AST Solnice s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Za Radnicí 582, Solnice Bezdlužná

Poskytujeme odtahovou a asistenční službu, servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Výměny olejů, brzdových destiček a jiné drobné opravy. Samozřejmostí jsou technické prohlídky. Okamžitý výjezd po dobu 24 hodin 365 dní v roce. Při odtahu možnost spolujízdy až 6-ti osob v našem…

2Suroviny Plundra s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 1560, Žamberk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá výkupem, recyklací a prodejem surovin. Naše původní zaměření na železný šrot a barevné kovy se postupem času rozšířilo také na papír, plasty a sklo. Velikostí se řadíme k menším firmám, avšak právě díky naší velikosti a pružnosti dokážeme rychle reagovat na jakákoli přání…

3FLOR, s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Labská 857, Sezemice Bezdlužná

Hlavní činností je likvidace odpadů včetně autovraků a také likvidace nebezpečných odpadů.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup katalyzátorů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výkup katalyzátorů je důležitý pro ochranu životního prostředí, protože staré katalyzátory mohou obsahovat nebezpečné látky, které mohou způsobit znečištění ovzduší.

V oblasti Východní Čechy je možné najít spolehlivé a profesionální firmy, které nabízejí výkup katalyzátorů za vysoké ceny. Tyto společnosti mají zkušenosti s výkupem katalyzátorů a nabízejí svým zákazníkům nejlepší možné ceny za jejich staré katalyzátory.

Pokud máte starý katalyzátor, který již není funkční, neváhejte kontaktovat společnosti v oblasti Východní Čechy, které nabízejí výkup katalyzátorů. Tyto společnosti vám pomohou se zbavit vašeho starého katalyzátoru a zároveň získat peníze za jeho prodej.

Výkup katalyzátorů je důležitý pro ochranu životního prostředí a je také výhodný pro majitele starých katalyzátorů, kteří mohou získat peníze za prodej. V oblasti Východní Čechy je možné najít spolehlivé a profesionální společnosti, které nabízejí výkup katalyzátorů za vysoké ceny. Kontaktujte je a získejte peníze za svůj starý katalyzátor.