Výkup autoskel – Východní Čechy

Výkup autoskel je služba, kterou v oblasti Východní Čechy nabízí řada specializovaných firem. Tato služba je určena pro majitele vozidel, kteří potřebují vyměnit poškozené sklo.

1Autovrakoviště BERGER

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lubno 23, Staré Nechanice

Vrakoviště vykupuje a prodává automobily a náhradní díly Audi, Citroën, Opel, Peugeot, Renault, Škoda, VW, Seat, Ford, Fiat, Lancia, Alfa Romeo. Zajistíme pneumatiky, disky, alu, autoskla, motory, převodovky, světla, nárazníky, dveře, výfuky.

2DIPA, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(92)
Svojšice 50, Přelouč
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Likvidace autovraků, výkup ojetých a havarovaných vozidel. Vystavíme vám potvrzení o ekologické likvidaci, na jehož základě odhlásíte Vaše auto z evidence motorových vozidel v místě příslušném a zrušíme smlouvu o povinném ručení.

3Jiří Malinský - Autocentrum Zámrsk

3.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Nová Ves 71, Zámrsk
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Autobazar, autoservis a pneuservis. Přestavby vozů na pohon LPG a čerpací stanice LPG. Prodej a montáž tažných zařízení. PLnění autoklimatizace.

4Michal Pour - autoservis

K Úpě 88, Trutnov Bezdlužná

Sídlíme v Trutnově a nabízíme vám služby autoservisu. Provádíme opravy automobilů, seřízení motorů, servis brzd, montáž tažných zařízení, plnění klimatizací, výměnu autoskel a mnoho dalšího. Zajišťujeme také odtahy nepojízdných vozidel a dovoz vozidel z EU.

5Ubytování U Medvěda1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(23)
5. května 66, Rokytnice v… Bezdlužná

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí Orlických hor. Z Rokytnice v O.h. je možné podnikat výlety na kolech, pěší turistiku. Nedaleko se nachází vodní přehrada Pastviny, Zemská brána nebo v zimním období možnost lyžařského vyžití v Říčkách v Orlických horách.

6AUTOCENTRUM Sedliště s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Sedliště 78, Litomyšl
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Provozujeme autovrakoviště, drobný autoservis i pneuservis. Prodáváme starší i nové díly.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup autoskel v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výkup autoskel je výhodný zejména pro ty, kteří chtějí ušetřit čas i peníze.

V oblasti Východní Čechy je možné najít řadu společností, které se specializují na výkup autoskel. Tyto firmy nabízejí rychlé a efektivní řešení pro všechny typy vozidel. Výkup autoskel je prováděn profesionálně a s vysokou kvalitou.

Výhodou výkupu autoskel je také to, že se jedná o ekologickou službu. Poškozené sklo je totiž recyklováno a znovu použito. To znamená, že se snižuje množství odpadu a šetří se příroda.

Pokud hledáte spolehlivou firmu, která nabízí výkup autoskel v oblasti Východní Čechy, můžete se obrátit na některou z mnoha specializovaných firem. Tyto firmy nabízejí kvalitní služby za přijatelné ceny. Výkup autoskel je rychlý, efektivní a ekologický způsob, jak vyměnit poškozené sklo na vašem vozidle.