Video projekce – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho společností, které se specializují na video projekce. Tyto firmy nabízejí širokou škálu služeb, včetně instalace projektorů, pronájmu techniky a výroby videí.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Kubík Ludvík - TEZKOM

Hlavním oborem činnosti sdružení Tezkom je projektování, instalace a servis telekomunikační a zabezpečovací techniky. Poskytujeme komplexní služby v oblasti elektronického zabezpečení všech typů objektů (garáže, rodinné domky, sklady, firmy). Zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Naši nabídku…

2JELÍNEK MILOSLAV Ing.-PROJEKTOVÁ ČINNOST

Projekty bytových a občanských staveb. Stavební úpravy a novostavby. Byty, rodinné domy, bytové domy včetně interiérů, stavby pro služby, obchod a administrativu, sportovní stavby, stavby pro školství a zdravotnictví, opláštění a zastřešení hal, veřejné prostory - náměstí.

3MNC - MikroNet Computers s.r.o.

MIRONET je firma obchodující s výpočetní technikou.

4Ing. Bím Jindřich CSc. - MULTIMEDIA1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nerudova 939/16, Hradec Králové Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti multimediálních aplikací. Zpracování 3D projektů komplexního řešení interiérů, výukových a prezentačních prostor.

5Poláček Petr

Zajišťujeme ozvučování a osvětlování akcí, videoprojekce, lasery či moderování. Pronajímáme, prodáváme a opravujeme zvukovou techniku.

6Hlaváček Jiří

Pronájem,půjčovna,prodej: -prezentační technika -data-video projektory -projekční technika -instalace -poradenství -záruka 36 měsíců na projektory, -splátkový prodej -odborná instalace a servis po celé ČR -pronájem techniky -zdarma prezentace techniky přímo v místě instalace -v nabídce více jak 100…

7myNEST s.r.o.

Návrh, realizace a servis elektroinstalace inteligentních domů na míru. Inteligentní dům zvyšuje Vaše pohodlí, zjednodušuje ovládání veškerého zařízení domu, poskytuje bezpečí a v neposlední řadě Vám spoří náklady.


Firmy v dalších lokalitách


Video projekce v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky nim mohou zákazníci využít moderní technologie a přinést tak svým projektům nový rozměr. Video projekce se stává stále populárnější a v oblasti Východní Čechy je možné najít mnoho kvalitních poskytovatelů této služby. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaše video projekce, v oblasti Východní Čechy určitě nebudete zklamáni.