Velkoobchod plovoucích podlah – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho obchodů, které nabízejí plovoucí podlahy velkoobchodovým zákazníkům. Tyto podlahy jsou ideální pro různé typy prostor, jako jsou kanceláře, obchody, restaurace a další.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1SVARTES s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(38)
Chodovice 19, Holovousy Bezdlužná

Maloobchodní a velkoobchodní prodej a montáž podlahových krytin, dveří a příslušenství do interiéru.

2INOB, spol. s r.o. (pobočka Rychnov nad Kněžnou)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Jamách 1472, Rychnov nad Kněžnou Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej instalačního materiálu pro rozvod vody, kanalizace, odpadů a podlahového vytápění.

3JAF HOLZ spol. s r.o.5 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Semanínská 2097, Česká Třebová Bezdlužná

Nabízíme velkoplošný materiál pro Vaši stavbu: konstrukční hranoly KVH, lepené hranoly BSH, OSB desky, překližky, laťovky, MDF desky, Betonyp, cementotřískové desky, sádrovláknité desky Fermacell, stavební řezivo a hranoly. Dále dodáváme dřevěné desky, dřevotřískové desky, sušené řezivo, dýhy,…

4STRNAD podlahy, dveře s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Rohovládova Bělá 143, Rohovládová Bělá
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodejna. Nabízíme koberce, PVC, vinylové podlahy, linoleum MARMOLEUM, laminátové podlahy BALTERIO, parkety, korkové podlahy, dřevěné podlahy MAGNUM, HOCO, samonivelační stěrky, obvodové a přechodové lišty. Prodej a montáž dveří PORTA-DOORS, BOULIT. Podlahářství.

5GIPSMONT spol. s r.o. CHRUDIM

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
V Tejnecku 175, Chrudim
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializovaná firma v oboru montáže sádrokartonových a minerálních podhledových konstrukcí, hliníkových podhledů a lehkých stavebně montážních prací.

6Flos Radek

4.9
★★★★★
★★★★★
(24)
Jana Palacha 2783, Pardubice Bezdlužná

Prodej, velkoobchod, maloobchod, pokládka, montáž: podlahové krytiny včetně pokládání, korky podlahové, obkladové, plovoucí, barvené, PVC NOVILON, FORBO, BOHEMIA, TARKETT, GRABO ARMSTRONG POLYSTYL, linolea a švédské dřevěné parkety KAHRS, Holandské SOLIDFLOOR laminátové WITEX.

7Vencl & Banha s.r.o. - palubky3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(47)
Mostecká 24, Týniště nad Orlicí
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodáváme obkladové, dřevěné, plastové a podlahové palubky. Nabízíme Durelis desky, podlahy, plotovky. Dodáváme stavební řezivo jako jsou hranoly, KVH hranoly, vazby, prkna, fošny, střešní latě a plechová střešní krytina. Zabýváme se velkoobchodním prodejem.

8AMILA s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovární 315, Chrudim
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozování interiérového studia. Výroba a montáž interiérových dveří a zárubní, výroba a montáž kuchyní na míru, podlahářství. Široká paleta koberců a podlahových krytin předních světových výrobců včetně poradenství a vlastní odborné pokládky. Velkoobchodní a maloobchodní prodej podlahových krytin…

9Podlahářství Handl

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Malá 328, Sezemice Bezdlužná

Podlahářství Handl, se sídlem Malá 328, 533 04, Sezemice, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Truhlářství, podlahářství Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

10DESIGN ALFA s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Šaffova 33, Polička-Dolní… Bezdlužná

DESIGN ALFA, se sídlem Šaffova 33, 572 01, Polička-Dolní Předměstí, v okrese Svitavy a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 14769, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1999. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …


Firmy v dalších lokalitách


Velkoobchod plovoucích podlah v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Plovoucí podlahy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou snadno instalovatelné. Velkoobchodníci v oblasti Východní Čechy si mohou vybrat z široké škály barev a vzorů, aby splnili požadavky svých zákazníků. Tyto podlahy jsou také odolné proti poškození a snadno se udržují. Pokud hledáte kvalitní plovoucí podlahy pro vaše velkoobchodní potřeby v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat naše odborníky.