Velkoobchod na lesní pletiva – Východní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Stavebniny Třasák

Velkoobchodní a maloobchodní prodej stavebního materiálu a jeho doprava. Provádění staveb včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování. Bourací práce, pokládání zámkové dlažby, drobné stavební úpravy a opravy.

2Ferona, a.s. (pobočka Hradec Králové)11 poboček

2.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Vážní 847, Hradec Králové Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej hutního materiálu. Stříhání a pálení plechů, ohýbání betonářské oceli a sítí do betonu a řezání ušlechtilé oceli.

3Zaňka Tomáš - UNITRADE

Vrábíme kované prvky a ozdobná litina - špice, céčka, šišky, koule, ornamenty, zábradlí, madla, B-profily, ozdobné jekly, ozdobná plochá ocel. Dále nabízíme také kované ploty, zábradlí, brány, mříže. Nově litinové výlevky - umyvadla.

4TECHCENTRUM s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(52)
Moravská 40, Česká Třebová 2
Otevřeno od 8:00

Velkoobchod brusiva nabízí brusné, řezací a lešticí nástroje jako jsou řezací a brusné kotouče, diamantové orovnávače, technické frézy, diamantové kotouče a orovnávače, brusné papíry, látkové a filcové kotouče. Nabízíme brusky a vrtačky značky Opti.

5Novotný Jan

Jsme firma zabývající se velkoobchodním i maloobchodním prodejem kamene z celého světa. Naším sortimentem jsou soliterní kameny, valouny, kačírky, štěrky, kusový kámen, obklady a dlažby. Dodáváme do zahradních center, realizátorům, architektům, ale i konečným zákazníkům. Máme v nabídce, nejširší…

6Galbavý Milan

Velkoobchodní a maloobchodní prodej střešních krytin a stavebnin.

7Jelínek Radek

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Staré Hradiště 112, Staré Hradiště Bezdlužná

Prodej garážových vrat a vjezdových bran včetně jejich pohonů a dálkového ovládání.

8DĚROVANÉ PLECHY.CZ, s.r.o. (pobočka Chrudim IV)1 pobočka

2.3
★★★★★
★★★★★
(3)
K Májovu 1262, Chrudim IV Bezdlužná

Děrované plechy, podlahové rošty, schodišťové stupňě, tahokov i městského mobiliáře. Zabýváme se výrobou drátěných dopravních pásů, kovových textilií, plotů, pletiv i akustických podhledů a stěn. E-shop.


Firmy v dalších lokalitách


Velkoobchod na lesní pletiva v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Velkoobchod na lesní pletiva najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.