Válcový šrotovník – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho firem, které se specializují na recyklaci kovů. Mezi nejčastěji používané stroje patří válcový šrotovník.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Blažek Jiří - JBL1 pobočka

Licibořice 58, Licibořice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba, prodej a opravy zemědělských strojů. Zámečnická výroba. Náhradní díly Zetor, MF, Vari. Ekofarma a výrobky z ovčí vlny. Babiččin dvoreček - programy pro děti, výletní místo pro rodiče s dětmi. Prodej sýrů a medoviny.

2JK MONT s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Lhota 72, Přelouč Bezdlužná

Provádíme montáže, rekonstrukce a modernizace včetně oprav technologických zařízení pro kafilérie, sila, ČOV nebo zpracovny průmyslových odpadů. K našim službám patří také zakázková kovovýroba a výroba zařízení pro dopravu a skladování sypkých hmot - šnekové dopravníky, elevátory, sila, …

3AGRA - BOHEMIA, a.s.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(5)
Hradecká 1383, Přelouč Bezdlužná

Naše firma dodává stájové technologie pro rekonstruované i nově postavené hospodářské objekty, linky pro posklizňové zpracování zrnin a další zemědělská zařízení.

4Gama Pardubice s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Holandská 528, Pardubice Bezdlužná

Vyrábíme granulátory a stroje pro třídění, dopravu a čištění obilovin a kukuřice. Zařízení pro provoz pekáren. Prodej a servis náhradních dílů pro zemědělské a potravinářské stroje - šrotovníky, dopravní cesty a stroje z produkce TMS.

5TAURUS, s.r.o., Chrudim

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Lány 52, Chrudim
Dnes už má zavřeno

Společnost T A U R U S , s.r.o., Chrudim byla založena v roce 1992 s podnikatelským záměrem výroby nového typu mlecího zařízení pro výrobu šrotů ve výrobnách krmných směsí. Tento nově použitý princip vertikálního šrotovníku vykazoval proti původním typům horizontálních šrotovníků výraznou úsporu…


Firmy v dalších lokalitách


Válcový šrotovník v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Tento stroj slouží k rozdrcení kovových materiálů na menší kousky, které jsou následně zpracovány v dalších fázích recyklace. Válcový šrotovník je velmi účinný a spolehlivý stroj, který umožňuje rychlé a efektivní zpracování kovových odpadů. Díky tomu je možné snížit náklady na recyklaci a zároveň chránit životní prostředí. Pokud hledáte spolehlivý stroj pro recyklaci kovů v oblasti Východní Čechy, válcový šrotovník je tou správnou volbou.