Územní rozhodnutí – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je jedním z klíčových území, kde se rozhodnutí o územním plánování a využití půdy stávají stále důležitějšími. Územní rozhodnutí zde ovlivňují nejen samotné město Východní Čechy, ale i okolní obce a kraje.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Stavitelství Kašpar s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(55)
Náměstí 51, Borohrádek Ověřená

Specializujeme se na výstavbu moderních nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Stavíme jak nízkoenergetické přízemní bungalovy, tak i patrové domy. Vypracujeme vám bezplatnou cenovou nabídku. V oboru stavitelství máme dlouholetou praxi.

2Ing. Stanislav ČERMÁK

Husova 112, Jaroměř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše projektová kancelář sídlící v Jaroměři nabízí projektování pozemních staveb, znalecké posudky v oboru oceňování staveb, inženýrskou činnost, stavební dozor, apod. Využíváme moderní software pro projektování, díky kterému Vám vypracujeme počítačový model stavby.

3Čurda František, Ing., arch. - KORDA atelier

Zhotovujeme projekty staveb, interierů, sadových a zahradních úprav a dokumentace současného stavu objektů. Zajišťujeme inženýrskou činnost, vedoucí k získání územního rozhodnutí a stavebního povolení staveb. Návrhy a realizace zahrad, zahradních a sadových úprav.

4KK ATELIER - architektonická kancelář

Architektonický ateliér nabízí: studie staveb, vypracování komletní projektové dokumentace (k územnímu rozhodnutí a ke stavebnímu povolení), inženýrskou činnost, návrhy interiérů, návrhy zahrad, návrhy nábytku, autorský dozor při realizaci staveb. Projektování v programech auto CAD, archi CAD.

5MERIDIN, spol. s r.o.

Zajišťujeme projektovou a inženýrskou činnost ve výstavbě, stavební povolení, územní rozhodnutí, kolaudace, technické dozory.

6MEDIUM projekt v.o.s.

Firma MEDIUM projekt v.o.s. nabízí projektování a výkon stavebního dozoru - vodohospodářské stavby, energetické stavby, pozemní a dopravní stavby, územní rozhodnutí - stavební povolení, inženýrská činnost, dotace EU, zelená úsporám.

7JELÍNEK MILOSLAV Ing.-PROJEKTOVÁ ČINNOST

Projekty bytových a občanských staveb. Stavební úpravy a novostavby. Byty, rodinné domy, bytové domy včetně interiérů, stavby pro služby, obchod a administrativu, sportovní stavby, stavby pro školství a zdravotnictví, opláštění a zastřešení hal, veřejné prostory - náměstí.

8MDS projekt s.r.o.

Společnost MDS projekt s.r.o je projektovou organizací mostních konstrukcí a dopravních staveb. Provádíme práce v oblasti projektové přípravy staveb v uvedených úrovních, dokumentace pro územní rozhodnutí (DÚR), dokumentace pro stavební povolení (DSP), dokumentace pro oznámení stavby (DOS),…

9PRODIN a.s.

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Jiráskova 169, Pardubice-Zelené… Bezdlužná

Nabídka projektování dopravních a pozemních staveb, inženýrských činností a vyřízení územního rozhodnutí.

10VK CAD s.r.o.

Vraclavská 285, Vysoké Mýto-Pražské…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

VK CAD s.r.o. je nástupnickou firmou, pokračující v aktivitách firmy Miloslav Komárek - projekční kancelář (fyzická osoba) založené v roce 1991. Naše společnost zpracovává všechny stupně projektové dokumentace, studie, dokumentaci pro územní rozhodnutí, pro stavební povolení a realizační…


Firmy v dalších lokalitách


Územní rozhodnutí v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

y správnému územnímu plánování se zde mohou rozvíjet nové oblasti a vznikají nové příležitosti pro podnikání a bydlení.

V oblasti Východní Čechy se v posledních letech uskutečnilo několik významných územních rozhodnutí, které ovlivnily další vývoj této oblasti. Například výstavba nových obytných zón, rozšíření průmyslových zón a zlepšení dopravní infrastruktury. Tyto kroky pomáhají zlepšovat kvalitu života obyvatel a zvyšovat atraktivitu oblasti pro investory.

Správné územní rozhodnutí je klíčové pro udržitelný rozvoj oblasti Východní Čechy. Je důležité, aby bylo zohledněno nejen současné, ale i budoucí potřeby obyvatel a podnikatelů. Proto se územní plánování stává stále důležitějším nástrojem pro správný rozvoj oblasti Východní Čechy a celého regionu.