Uliční vpusti – Východní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1HAK velkoobchod s.r.o.2 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Holandská 467, Pardubice-Pardubičky
Otevřeno do 15:30
Ověřená

Zabýváme se velkoobchodním prodejem vodovodního a kanalizačního materiálu. V našem sortimentu naleznete kanalizace gravitační a tlakové, vodovodní a tlakové systémy, poklopy a mříže, ORL, ČOV, čerpací šachty, jímky, septiky a vodoměrné šachty. Dbáme na kvalitu a průběžné zvyšování…

2KASI, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chrudimská 1602, Přelouč

Největší český výrobce kanalizační litiny. Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem kanalizačních poklopů, vtokových mříží, uličních vpustí a dalších kanalizačních prvků. Dále nabízíme šachtová stupadla, vyrovnávací prstence, CNC obrábění a technologie na výrobu betonových šachet a trub.

3MABA Eurobeton s.r.o.1 pobočka

MABA EUROBETON s.r.o. se zaměřuje především na výrobu betonových a železobetonových rour se zesílenou sílou stěny, na šachtový program se sílou stěny 90 a 120 mm a na výrobu uličních vpustí a dalších doplňků pro komplexní dodávky k výstavbě splaškových a dešťových kanalizací a odvodnění silnic,…

4Ševc Roman

Výroba betonu, skruží, uličních vpustí, kónusů a zákrytových desek. Prodej sypkých hmot a uhlí. Výroba a prodej dřevěných pelet a briket.


Firmy v dalších lokalitách


Uliční vpusti v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Uliční vpusti najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.