Trojtřídní škola – Východní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Mateřská škola Hostinné, Tyršovy sady 6762 pobočky

Trojtřídní mateřská škola pro 56 dětí s jídelnou. Speciální logopedická třída a také další speciální třída pro děti nejen vadně mluvící, ale i s různým typem postižení.

2Mateřská škola Hostinné, Hasičská 2312 pobočky

Trojtřídní mateřská škola pro 73 dětí s jídelnou. Citlivý přístup k dítěti na základě myšlenek a principů pedagogiky M. Montessori.

3Mateřská škola Kostelec nad Orlicí, Krupkova

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Krupkova 1411, Kostelec nad Orlicí Bezdlužná

Mateřská škola je od 1.9.2012 trojtřídní mateřská škola.Je nízkopodlažní, bezbariérového typu, umístěna v klidové lokalitě města. Každá třída má svůj vlastní vchod. Využití místností je účelové, vytváří optimální podmínky k realizaci jednotlivých činností a aktivit. Příjemný interiér umocňuje jeho…

4Základní škola a Mateřská škola Provodov - Šonov, okres Náchod1 pobočka

Trojtřídní malotřídní základní škola pro 66 žáků s družinou, jídelnou, tělocvičnou, počítačovou učebnou a volnočasovými aktivitami. Samozřejmostí je integrace žáků s poruchami chování a učení , i dětí tělesně postižených, do běžných tříd.

5ZŠ a MŠ KVASINY

Kvasiny 142, Kvasiny Bezdlužná

Naší školní budově je více než 120 let. Je to trojtřídní malotřídní škola, kterou navštěvují žáci 1. – 5. ročníku. Od roku 2011 se škola rozšířila i o jedno oddělení MŠ. Od září 2013 má mateřská škola jedno rozdělené oddělení s maximální kapacitou 22 dětí. Třída je smíšená, navštěvují ji děti ve…

6Základní škola, Velichovky, okres Náchod

Základní škola, Velichovky, okres Náchod je organizace s příspěvkovou formou hospodaření. Statutárním orgánem právnické osoby je ředitelka školy. Škola je malotřídní, trojtřídní, je tvořena dvěma složkami: základní školou a školní družinou. Budova se nachází u místní komunikace, na pozemku školy je…

7Základní škola a Mateřská škola Opatovec 119, okres Svitavy

Provozujeme Základní školu a Mateřskou školu Opatovec. Základní škola je trojtřídní a navštěvují ji žáci od 1. do 5. ročníku. Mateřská škola je oddělenou součástí základní školy a je umístěna ve 2. podlaží budovy OÚ Opatovec. Součástí školy je školní jídelna přímo v budově školy a školní družina.

8Mateřská škola Vrchlabí, Labská

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Labská 338, Vrchlabí Bezdlužná

Trojtřídní Mateřská škola pro 71 dětí s jídelnou. Dětem nabízíme různorodé aktivity i formou zájmových kroužků (např. zpěv, logopedická péče, plavecký výcvik...).


Firmy v dalších lokalitách


Trojtřídní škola v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Trojtřídní škola najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.