Stínící, krycí sítě – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je ideálním místem pro využití stínících, krycích a sítí. Tyto produkty jsou nezbytné pro ochranu před sluncem, větrem a nechtěnými pohledy.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Souček Vladimír

4.4
★★★★★
★★★★★
(4)
V Tůních 326, Hradec Králové Bezdlužná

Nabízíme montáže žaluzií, zasklívání lodžií a provádění drobných interiérových prací. Specializujeme se na interiérové i exteriérové stínící technologie. Používáme je u zimních zahrad, pergol, altánů a přístřešků. Instalujeme také pevné, dveřní a posuvné protihmyzové sítě.

2Fric Roman- GARÁŽOVÁ VRATA-FRITERM

Sádek 194, Polička Bezdlužná

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem stínící techniky. Garážová vrata, plastová okna, brány, žaluzie, rolety, markýzy, protihmyzová síta, sluneční a bezpečnostní fólie.

3DRUP Lanškroun s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Dvořákova 173, Lanškroun
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme velice rádi, že jste navštívili naši firmu. Zabýváme se stavební činností od A - Z. Dále prodáváme materiál jako okna, dveře, stínicí techniku, vč. stavebního sortimentu pro Váš projekt. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

4GENE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dražkovice 17/1, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost se věnuje dodávkám a montážím oken či dveří již od roku 1995. V naší nabídce naleznete opravdu velké množství různého sortimentu, od dřevěných, hlíníkových či plastových oken, přes vybavení oken, dveře a různou stínící techniku.

5Modela Trutnov CZ s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Statku 31, Trutnov - Volanov Bezdlužná

Naše firma se zabývá zámečnickými pracemi, výrobou garážových a průmyslových vrat, výrobou plotů, bran, stínící technikou, zasklíváním balkónů a lodžií, stavebními pracemi včetně elektroinstalací.

6Čvančara Stanislav

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nová Závoď 1038, Úpice Bezdlužná

Provádíme montáže plastových oken, zimních zahrad, stínicí techniky, garážových vrat či vjezdových bran. Zastřešujeme i zasklíváme balkóny. Zajišťujeme zámečnické práce, ocelové a hliníkové konstrukce, přístřešky. Realizujeme také truhlářské práce.

7Císař LO, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dobřenice 191, Dobřenice Bezdlužná

Vyrábíme a montujeme markýzy, žaluzie, předokenní rolety a protihmyzové sítě, garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány, lamelové dveře, automatické závory, bezpečnostní mříže, pergoly. Dodáváme i s motorickým ovládáním. Zámečnické práce.

8MPSTAV HK s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
S. K. Neumanna 679…, Hradec Králové… Bezdlužná

Zateplováni budov a rodinných domů. Prodej a montáž plastových oken a dveří. Provádění stavebních prací a realitní činnosti.

9Slavíková Markéta

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovární 595, Trutnov-Poříčí

Návrhy interiérů a zařizování staveb. Dodáváme stavebně truhlářské prvky, jako jsou dveře, okna a schodiště. Zároveň zajišťujeme dodávky interiérů a to od návrhu až po konečnou realizaci.

10Petr Amler - VRAMAX

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rolnická 70, Trutnov Bezdlužná

Prodej a montáže garážových vrat, bran, předokenních rolet a stínicí techniky.


Firmy v dalších lokalitách


Stínící, krycí sítě v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky nim můžete vytvořit příjemné a soukromé prostředí na vaší zahradě, terase nebo balkóně.

Stínící sítě jsou ideální pro ochranu před sluncem. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Díky nim můžete vytvořit příjemné stínění na vaší zahradě, které vám umožní relaxovat i v horkých letních dnech.

Krycí sítě jsou skvělým řešením pro ochranu před nechtěnými pohledy. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Díky nim můžete vytvořit soukromé prostředí na vaší zahradě, terase nebo balkóně.

Sítě jsou ideální pro ochranu před větrem. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Díky nim můžete vytvořit příjemné a chráněné prostředí na vaší zahradě, terase nebo balkóně.

V oblasti Východní Čechy jsou k dispozici různé druhy stínících, krycích a sítí. Vyberte si ten správný produkt pro vaše potřeby a užijte si příjemné a soukromé prostředí na vaší zahradě, terase nebo balkóně.